almanya ücretsiz ilan ekle
Yeni İlan Ver

Hoşgeldin, ziyaretçi!
[ Kayıt ol | Giriş

Türklerin Almanya’da yoğun olarak yaşadığı yerler

Genel 28 Aralık 2013

Almanya‘da tahmini olarak 2-3 milyon civarı Türk olduğu varsayılıyor. İşçi olarak zamanında göç eden Türkler ve orada bulunan çocukları Almanya vatandaşı olarak çalışmaya ve yaşamaya devam ediyorlar.

Yaptığımız araştırmalara göre net bir rakam olmasa’da Almanya’da yaşayan Türklerin şehirlere göre dağılım oranları aşağı yukarı aynı olmakla birlikte başlıca şehirlerde ikamet ettiklerini gözlemledik.

Almanya’da en çok Türk hangi şehirlerde yaşamaktadır?

Türklerin yoğun olarak yaşadığı şehirler

olarak sıralanabilir.

Siz Almanya’nın neresinde yaşıyorsunuz?
Size göre en fazla Türk’ün yaşadığı şehir hangisidir?

Etiket yok

74269 görüntüleme, 12 bugün

  

Yeni ilanlar için E-posta Aboneliği

E-posta Adresinizi Giriniz:


Yeni ilanlar eposta adresinize her gün gönderilecektir. Aboneliğinizi aktifleştirmeniz için gönderilen eposta'da bulunan onay bağlantısına tıklamayı unutmayınız.

Cevap Yaz

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

 • Almanya Türkçe seri ilan sitesi Yeni kategoriler

  yazan - 10 Aralık 2020 - 0 Yorumlar

  Makyajlanan yeni tasarım ve yeni eklenen kategoriler ile artık çok daha büyük bir ilan sitesi olarak hizmet veriyoruz! Yeni eklenen kategorilerin başında “Hayvanlar“ kategorisi yer alıyor. Bu kategoriyi detaylı incelerseniz iki alt kategoriden oluşmaktadır. Evcil hayvan sahiplendirme veya satışı için olan ilanlar ve mevcutta bulunan evcil hayvanlarını kaybedip onları arayan kişilerin ilanları olacak şekilde eklenebilmektedir. […]

 • Zor bir yıl oldu! Hoş geldin 2021

  yazan - 25 Aralık 2020 - 0 Yorumlar

  Yaklaşık 8 yıldır her gün canla başla emek verdiğimiz Almanya seri ilanlar siz değerli üyelerimize, yeni bir iş, ev, arkadaş veya yeni olmasa da ikinci el ilan bulmanıza vesile olmanın gururu ve mutluluğu içindeyiz. 2020 yılının tüm Dünya için felaketlerle dolu bir yıl olarak hatırlanacağı şüphesiz gerçeği yanında önümüzde ki yıllarda bu acı durumların tekrar […]

  Bugünün Popüler ilanları