Almanya’da Yapılabilecek İş Fikirleri

Almanya Haberleri ve Bilgiler 12 Şubat 2020

Almanya'da Yapılabilecek İş Fikirleri

Ek iş fikirlerinden önce asıl meslek fikirleri ile Almanya’da yaşarken yapılabilecek meslekleri araştırdık. Almanya Türklerinin çoğunlukta dönercilik, temizlik ve inşaat sektörlerinde olduğunu bilmeyen yoktur. Ancak farklı neler yapılabilir veya dönercilik yapmak isterseniz gibi konulara değinerek Almanya iş fikirleri ile ilgili en iyi bilgileri iletmeye çalışıyoruz.

Öncelikle hangi işi kurmak istediğinize karar vermeli ve bu yönde yapacağınız araştırmalarda kazançlı işlere imza atabilirsiniz. Daha önce bunu başarmış olan kişilerin yaşadıkları deneyimlerden cesaretlenerek, sizler de avantajlarını ve dezavantajlarını göz önünde bulunduracağınız bu işlere adım atabilirsiniz. İş kurmak için farklı ülkelerde girişimlerde bulunmanızın sizlere nasıl kazançlı olacağının detaylarını ve Almanya’da Yapılabilecek İş Fikirleri ile ilgili tavsiyeleri aktarmaktayız.


Almanya’da Kuaförlük Yapmak

Az sermaye ile çok para kazanmak isteyenlerin ideal tercihleri arasında kuaförlük bulunmaktadır. Bu işte yetenekli olmanız halinde para kazanacağınızdan şüpheniz olmayacaktır. Ancak sağlam zeminler üzerine, işe karşı yatkınlığı ve dil bilgisi olan kişilerle ortaklık kurmanız, bu işten daha fazla kazanmanızı sağlayacaktır.

Yedek Parça Hizmetleri

Gelişmiş teknolojisiyle adından sıkça söz ettiren Almanya’da yedek parça hizmetlerini sunmanız halinde hatırı sayılır bir geliri elde etmeniz mümkün olacaktır. Yapacağınız girişimlerde teknolojik cihazlara yönelik olarak bu hizmeti vermeniz halinde tahmin ettiğinizden daha yüksek gelirleri elde edebilirsiniz. Teknoloji alanında gelişmiş ülkelerden birisi olan Almanya’da bu tarz girişimler oldukça mantıklıdır.

Almanya’da Türk Sporcular

Almanya’da yaptıkları işlerle kendilerini kanıtlamış olan Türklerin başarılı oldukları alanlardan birisi de sporla ilgilidir. Futbolcuların ülke kadrolarında yer almasıyla birlikte ne denli başarılı olduklarını görebilirsiniz. Türkiye’den sıkça transferleri gerçekleştirmekte olan Alman takımlarda özellikle spor konusunda önemli başarıları görmeniz mümkündür.

Dönercilik İle Almanya’da Para Kazanmak

Türk vatandaşlarının Almanya’da tercih ettikleri en yaygın iş alanlarından birisi de dönerciliktir. Yıllardır çok iyi para kazandıran işler arasında sayılan ve Türk Dönercilerinin giderek çoğaldığı Almanya’da girişimcilerin bu alana yöneldikleri görülmektedir.

Pet Shop Mağazası Açmak

Evcil hayvanlara karşı düşkünlüğünü fark edeceğiniz Alman vatandaşlarının, sevimli dostları için ilgi çekebilecek olan ürünlere yer vereceğiniz pet shopları açmanız halinde iyi sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Geliri yüksek olan iş alanlarından birisi şeklinde karşınıza çıkacak olan pet shop dükkanlarını Almanya’da açmanız halinde hiçbir endişeniz kalmayacaktır.

Almanya Oto Parça İşi

Oto yedek parçalarına yönelik bir işi kurmanız halinde Almanya’da hızla gelişebilirsiniz. Otomobil denildiğinde akla ilk gelen ülkelerden birisi olan bu ülkede piyasada büyük bir yere sahip olan bu iş ile önemli kazançları elde edebilirsiniz.

Eğer bu işlerden biri kafanıza yatmadıysa Almanya bayilik ilanları sayfamıza göz atmanızda yarar var. Bu sayfada bayilik veren çoğu Türk firmaların iş imkanlarına göz atabilir beğendiklerinizle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Almanilan.com

Etiket yok

toplam 7363, bugün 5 defa görüldü

  

 • Almanya'da ve Türkiye'de şubesi bulunan bankalar

  yazan - 04 Nisan 2021 - 0 Yorumlar

  Almanya’dan Türkiye’ye veya Türkiye’den Almanya‘ya makul ücretlerle para transferi yapmak isteyen gurbetçiler her iki ülkede bulunan bankaları tercih ederek düşük bir kesinti ile para transferi sağlayabilirler. Sizler için Türkiye‘de aktif olarak rol alan bankaların Almanya’da bulunan şubelerini araştırdık. İşte o bankalar ve şubeleri:

 • Almanya'da ev kiraları ne kadar?

  yazan - 01 Aralık 2018 - 0 Yorumlar

  Almanya’da yaşamak isteyenler için ev kiralarından bahsedelim. Almanya’da ev kiraları ne kadar? Almanya kiralık ev daire ilanları sitemizden de göz atabileceğiniz üzere kiralar eyalete ve şehirlere göre oldukça fark ediyor. Almanya’da 3+1 bir apartman dairesi için ortalama gözden çıkarmanız gereken rakam 900-1400 Euro aralığında değişkenlik gösterebilir. Almanya ev kiraları Berlin‘de 2 odalı 70 metrekare bir ev […]

 • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller

  yazan - 16 Aralık 2021 - 0 Yorumlar

  2022 yılında Almanya’nın özel günleri ve resmi tatillerini inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]

 • Almanya'da Yapılabilecek İş Fikirleri

  yazan - 12 Şubat 2020 - 0 Yorumlar

  Ek iş fikirlerinden önce asıl meslek fikirleri ile Almanya’da yaşarken yapılabilecek meslekleri araştırdık. Almanya Türklerinin çoğunlukta dönercilik, temizlik ve inşaat sektörlerinde olduğunu bilmeyen yoktur. Ancak farklı neler yapılabilir veya dönercilik yapmak isterseniz gibi konulara değinerek Almanya iş fikirleri ile ilgili en iyi bilgileri iletmeye çalışıyoruz. Öncelikle hangi işi kurmak istediğinize karar vermeli ve bu yönde […]

 • Almanya’daki Meslekler ve Maaşları

  yazan - 30 Nisan 2021 - 0 Yorumlar

  Almanya, kiminin çok merak ettiği ve lüks bulduğu ülke; kiminin ise sadece maddi anlamında gördüğü ülke… Tahmin edileceği üzere Almanya Avrupa hatta Dünya standartlarında ekonomik ve kültürel olarak gelişen ve bu gelişmeyi ağır bir hezeyan altında tamamlayan bir ülke konumundadır. Zira ikinci dünya savaşından sonra ağır tahribat ve işgal altında bir anda böyle yükselip dünya […]

Almanya ücretsiz ilan ver