Almanya’da Yapılabilecek İş Fikirleri

Almanya Haberleri ve Bilgiler 30/01/2024

Almanya iş fikirleri

Ek iş fikirlerinden önce asıl meslek fikirleri ile Almanya’da yaşarken yapılabilecek işler ve sektörleri araştırdık. Almanya Türklerinin yaptığı işler arasında dönercilik, temizlik ve inşaat sektörlerinde olduğunu bilmeyen yoktur. Ancak farklı neler yapılabilir veya dönercilik yapmak isterseniz gibi konulara değinerek Almanya iş fikirleri ile ilgili en iyi bilgileri size iletmeye çalışacağız.

Öncelikle hangi işi kurmak istediğinize karar vermeli ve bu yönde yapacağınız araştırmalarda kazançlı işlere imza atabilirsiniz. Daha önce bunu başarmış olan kişilerin yaşadıkları deneyimlerden cesaretlenerek, sizler de avantajlarını ve dezavantajlarını göz önünde bulunduracağınız bu işlere adım atabilirsiniz. İş kurmak için farklı ülkelerde girişimlerde bulunmanızın sizlere nasıl kazançlı olacağının detaylarını ve Almanya’da yapılabilecek iş fikirleri ile ilgili tavsiyeleri aktarmaktayız.

Almanya’da Kuaförlük Yapmak

Az sermaye ile çok para kazanmak isteyenlerin ideal tercihleri arasında kuaförlük bulunmaktadır. Bu işte yetenekli olmanız halinde para kazanacağınızdan şüpheniz olmayacaktır. Ancak sağlam zeminler üzerine, işe karşı yatkınlığı ve dil bilgisi olan kişilerle ortaklık kurmanız, bu işten daha fazla kazanmanızı sağlayacaktır.

Almanya Yedek Parça Hizmetleri

Gelişmiş teknolojisiyle adından sıkça söz ettiren Almanya’da yedek parça hizmetlerini sunmanız halinde hatırı sayılır bir geliri elde etmeniz mümkün olacaktır. Yapacağınız girişimlerde teknolojik cihazlara yönelik olarak bu hizmeti vermeniz halinde tahmin ettiğinizden daha yüksek gelirleri elde edebilirsiniz. Teknoloji alanında gelişmiş ülkelerden birisi olan Almanya’da bu tarz girişimler oldukça mantıklıdır.

Almanya’da Türk Sporcular

Almanya’da yaptıkları işlerle kendilerini kanıtlamış olan Türklerin başarılı oldukları alanlardan birisi de sporla ilgilidir. Futbolcuların ülke kadrolarında yer almasıyla birlikte ne denli başarılı olduklarını görebilirsiniz. Türkiye’den sıkça transferleri gerçekleştirmekte olan Alman takımlarda özellikle spor konusunda önemli başarıları görmeniz mümkündür.

Dönercilik yaparak Almanya’da Para Kazanmak

Türk vatandaşlarının Almanya’da tercih ettikleri en yaygın iş alanlarından birisi de dönerciliktir. Yıllardır çok iyi para kazandıran işler arasında sayılan ve Türk Dönercilerinin giderek çoğaldığı Almanya’da girişimcilerin bu alana yöneldikleri görülmektedir.

Almanya’da Pet Shop Mağazası Açmak

Evcil hayvanlara karşı düşkünlüğünü fark edeceğiniz Alman vatandaşlarının, sevimli dostları için ilgi çekebilecek olan ürünlere yer vereceğiniz pet shopları açmanız halinde iyi sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Geliri yüksek olan iş alanlarından birisi şeklinde karşınıza çıkacak olan pet shop dükkanlarını Almanya’da açmanız halinde hiçbir endişeniz kalmayacaktır.

Oto yedek parça işi fena fikir değil!

Oto yedek parçalarına yönelik bir işi kurmanız halinde Almanya’da hızla gelişebilirsiniz. Otomobil denildiğinde akla ilk gelen ülkelerden birisi olan bu ülkede piyasada büyük bir yere sahip olan bu iş ile önemli kazançları elde edebilirsiniz.

Eğer bu işlerden biri kafanıza yatmadıysa Almanya bayilik ilanları sayfamıza göz atmanızda yarar var. Bu sayfada bayilik veren çoğu Türk firmaların iş imkanlarına göz atabilir beğendiklerinizle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Aklınızda farklı iş fikirleri varsa tartışmak ve fikir almak için yorum yazabilirsiniz.

Etiket yok

toplam 558, bugün 1 defa görüldü

  

 • Almanya'da ve Türkiye'de şubesi bulunan bankalar

  yazan - 30/01/2024 - 0 Yorumlar

  Almanya’dan Türkiye’ye veya Türkiye’den Almanya‘ya makul ücretlerle para transferi yapmak isteyen gurbetçiler her iki ülkede bulunan bankaları tercih ederek düşük bir kesinti ile para transferi sağlayabilirler. Sizler için Türkiye‘de aktif olarak rol alan bankaların Almanya’da bulunan şubelerini araştırdık. İşte o bankalar ve şubeleri:

 • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller 2024

  yazan - 30/01/2024 - 0 Yorumlar

  2024 yılında Almanya özel günler ve resmi tatilleri inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı, dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]

 • Almanya Fuarları ve Tarihleri

  yazan - 30/01/2024 - 0 Yorumlar

  2024 yılı Almanya Fuarları ve Tarihlerini sizler için derledik. Bu fuarlara dünyanın farklı noktalarından binlerce şirket ilgi göstermektedir. Uluslararası olarak büyütmek istediğiniz şirketiniz için veya gezip görüp bilgi sahibi olabileceğiniz yeni ve yenilikçi ürünleri inceleyebileceğiniz, gıda, kozmetik, tekstil, sağlık, optik, inşaat ve daha birçok sektörün yer aldığı 2024 Almanya fuarlarını kaçırmayın.

 • Almanya'da Yapılabilecek İş Fikirleri

  yazan - 30/01/2024 - 0 Yorumlar

  Ek iş fikirlerinden önce asıl meslek fikirleri ile Almanya’da yaşarken yapılabilecek işler ve sektörleri araştırdık. Almanya Türklerinin yaptığı işler arasında dönercilik, temizlik ve inşaat sektörlerinde olduğunu bilmeyen yoktur. Ancak farklı neler yapılabilir veya dönercilik yapmak isterseniz gibi konulara değinerek Almanya iş fikirleri ile ilgili en iyi bilgileri size iletmeye çalışacağız. Öncelikle hangi işi kurmak istediğinize […]

 • Köln'de Türk Doktorlar

  yazan - 18/01/2022 - 0 Yorumlar

  Almanya Köln’de yaşayan Türk kökenli ve Türkçe bilen doktorları sizler için başarı sıralaması olmaksızın uzmanlık dallarına göre listelemeye çalıştık. Bu listede kendinize uygun Türk doktoru bulabilir, telefon veya adreslerinden kendileri ile iletişim kurabilirsiniz.

  Bugünün Popüler ilanları

  Almanya ücretsiz ilan ver