Hoşgeldin, ziyaretçi! [Üye ol | Giriş Yap

Yardım

Almanya’nın lider seri ilanlar sitesi Almanilan.com için kullanımınızı kolaylaştıracak bazı yardım konularına bu sayfada yer verdik. Burada bulamadığınız cevaplar için bize ulaşın sayfasında yer alan e-posta adresine yazabilirsiniz.


Nasıl Üye Olabilirim?

Sitenin en üst sağ kısmında yer alan Üye Ol butonuna tıklayarak giriş yaptığınız sayfada sürekli kullanacağınız unutmamanız gereken bir kullanıcı adı ve geçerli bir e-posta adresi girmelisiniz. Ardından hesap oluştur butonuna tıklayın. Az önce girmiş olduğunuz e-posta adresine şifreniz gönderildi.

Nasıl Giriş Yapabilirim?

Sitenin en üste sağ köşesinde Giriş Yap butonuna tıklayarak giriş sayfasına ulaşınız. Ardından üye olduğunuz kullanıcı adı ve şifrenizi yazdıktan sonra giriş butonuna tıklayınız.

Şifremi Nasıl Değiştirebilirim?

Kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra Profil Düzenle butonunu bulun buraya girdikten sonra Şifre oluştur butonuna tıklayarak açılan kutucukta yeni bir şifre oluştuğunu göreceksiniz. Buraya tahmin edilmesi zor ve unutmayacağınız bir şifre girdikten sonra en alttan Profilimi Güncelle butonuna tıklayarak yeni şifrenizi kaydetmiş olursunuz.

Şifremi Unuttum Nasıl Kurtarabilirim?

Şifrenizi unuttuysanız panik yapmayın. Bunun için geçerli bir yöntemimiz var. Tabi kullandığınız e-posta adresini veya kullanıcı adınızı hatırlamalısınız. Şifrenizi sıfırlamak için Şifre Kurtarma sayfasına giriş yapmalısınız. Ardından e-posta adresinizi veya kullanıcı adınızı yazarak şifrenizin e-posta adresine otomatik olarak gönderilmesini sağlarsınız. Şifre Kurtarma Sayfası için Tıklayınız.

İlan verdim henüz onaylanmadı?

İlanlar manuel olarak editörlerimiz (canlı insanlar, robot değil) tarafından kontrol edilerek kalite standartlarına uygun olması halinde onaylanmaktadır. İlan onaylama süreci ortalama 48 saat özel durumlarda 72 saate kadar çıkabilmektedir.

İlanımın silinmesini istiyorum.

Sitemize üye olurken kural ve şartları peşinen kabul ettiğinize dair bir ibareyi açıkça belirttik. Üyelik sözleşmesinin 12. maddesinde yer alan kurala göre ilanınızı tamamen silmemiz almanilan.com’un teknik sağlığı açısından uygun değildir. Ancak ilan içerisinde yer alan her türlü fotoğraf ve iletişim bilgisi temizlenerek ilanın sizinle olan bütün bağlantılarının kaldırılmasını talep edebilirsiniz.

Almanya dışında yaşıyorum ilan verebilir miyim?

Bu sitenin öncelikli amacı Almanya’da bulunan kişiler arasında bir yardımlaşma platformu görevi görmektir. Ancak yine de Almanya dışında farklı bir ülkeden ilan vermek isterseniz, bize ilanınızın ciddiyetini kanıtlamak adına 1 aylık ödeme yapmanız gerekmektedir.  1 ay boyunca ilgili kategoride en üst sırada sabit olarak ilanınız tüm kullanıcılar tarafından görüntülenir. Almanya’da hedef kitlenize ulaşmanın en ekonomik yolu bir ilan vermektir. İlan verirken alt kısımda “


Reklam vermek istiyorum.

Websitemize reklam vermek hakkında daha detaylı bilgi için buraya tıklayınız.