Almanya ücretsiz ilan ver

Üyelik Sözleşmesi

Almanilan.com: Almanya’daki Türklerin Lider Seri ilanlar sitesine üye olarak aşağıdaki şart ve koşullara uymayı kabul ve taahhüt edersiniz.

1. Üyeliği kabul edilen kullanıcılar Almanilan.com’u yasalar tarafından yasaklanan veya genel ahlak kurallarına uygun bulunmayan ilanlar veremezler. Almanilan.com siyasi amaçlı veya başkalarına saldırı amaçlı ilanlar için kullanılamaz.

2. Almanilan.com’a Yasalara uygun olmayan ve genel ahlak prensiplerine aykırı kişisel kimliklere saldırı mahiyetinde ilan verilemez. Yasalara göre, suç sayılan bir eylem aracı olarak Almanilan.com girdileri kullanıldığı zaman yasal mercilerden bir talep vuku bulursa, bu üye veya üyeler hakkındaki bilgiler gerekli yerlere yasal istem doğrultusunda verilecektir.

3. Almanilan.com tüm üyelerin kişilik haklarına ve gizlilik haklarına saygı duymaktadır. 2. maddede yer alan sebepler dışında ve yargı mercilerinin talebi haricinde her ne sebeple olursa olsun kişisel bilgileri hiçbir kurum veya kuruluşa vermeyeceğini kabul ve taahhüt eder.

4. Almanilan.com hiçbir sebep beyan etmeden istediği üyelerin üyeliklerine son verme hak ve yetkisine sahiptir.

5. Almanilan.com’un iptal ettiği veya üyelikleri sözleşme maddeleri gereğince iptal edilen kullanıcıların üyelik bilgilerini bulundurma hakkına sahiptir.

6. Almanilan.com, veri tabanına yapılabilecek hack saldırıları sonucu kayıtlı üyelerin bilgilerinin kötü amaçlı kişilerin eline geçmesi ve bunların kötü niyetli kullanılması halinde doğabilecek sonuçlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

7. Almanilan.com’un amacı, Almanya’da yaşayan Türklerin ücretsiz ilan verebileceği, internet ortamındaki milyonların yararlanabileceği bir hizmet sunmaktır. Gerek hizmetin arzı ve gerekse iletişim enstrümanları ve üyelerin girdileri yönünden Almanilan.com ve yöneticilerine hiçbir sorumluluk yüklenemez.

8. Bu üyelik ilişkisi sanal bir ortamda oluştuğu için, kullanıcının üyelik başvurusu girdisinin tamamlanması, başvurunun da aynı düzeyde, almanilan.com tarafından kabulü ile üyelik sözleşmesi teşekkül etmiş olur. Karşılıklı hak ve yükümlülükler başvurunun kabulü ile yürürlüğe girer.

9. Her türlü kullanım ve yazılımlarda telif hakları ve eser haklarına tecavüz edilmeyecektir. Her türlü telif hakkı ve insan hakları sorumluluğu üyeye aittir. Bu sebeple Almanilan.com’a rücu kesinlikle mümkün değildir.

10. Aynı konuyla ilgili birden fazla ilan verilemez. Almanilan.com sayfalarından başka web sitelerine bağlantı (link) verilemez. İlanların içeriği ürünü tanıtmalıdır. İlan başlıklarında da web sitesi adresi yazılamaz. Bu tür ilanlar almanilan.com yönetimi tarafından onaylanmamaktadır.

11. Site yöneticileri yayınlanmış ilanı düzenleme, henüz yayına alınmamış ilanı yasalara, kurallara ve içeriğin yanlış ve yanıltıcı olması, ülke vb. bilgilerin hatalı olmaması halinde bildirim yapmaksızın silme hakkına sahiptir.

12. Site yöneticileri yayına alınmış ilanı oluşabilecek herhangi bir yasal duruma karşı ve site sağlığı için tamamen silinemez, ancak üyenin talebi doğrultusunda veya gerekli durumlarda uygun görülen değişiklikleri yapma hakkına sahiptir. Mevcut ilanınızın iletişim bilgisinin kaldırılmasını ve geçersiz işaretlenmesini, mail atarak talep edebilirsiniz.

13. VPN kullanan üyelerin üyelikleri sorgusuz sualsiz silinir. VPN kullanarak ödeme yapan kullanıcıların ödemeleri geri iade edilemez. (Geri iade masrafları)

14. Bir üye hakkında şikayet oluşması durumunda site yöneticilerinin üyeden kimlik bilgilerini ve öz çekim talep etme hakkı vardır. Şikayet kaynaklı problemlerde ilan askıya alınır ve 48 saat içerisinde geri dönüş yapmayan kişilerin hesapları kalıcı olarak silinir.

15. Üye Almanya’da yaşıyor olsa dahi Almanya dışında bulunan herhangi bir şeyin ilanını ücretsiz olarak veremez. Sadece Almanya içinde bulunan kişilerin ilanı ücretsiz yayınlanabilir. Almanya dışından her ilan için Özel bir ilan paketi seçilmesi ve ödeme yapılması zorunludur.

16. Ödemenin hakları başka bir ilana veya üyeliğe devredilemez. Yasalara ve bu sitenin kurallarına aykırı ilanlar için yapılan ödemeler geri iade edilemez. (geri iade maliyetleri) Ödeme yapmadan önce tüm şartlar ve kuralları dikkatle okuduğunuzdan emin olunuz.

17. Almanya dışından gerçekleştirilen üyeliklerde 1 adet ilan hakkı üyelik tarihi itibari ile başlar ve geçerlilik süresi 1 yıldır. Her yeni ilan indirimli olarak ek ücrete tabiidir. 1 yıl dolduktan sonra tekrar yayınla butonu ile güncellenmeyen ilanlar 1 hafta içerisinde kalıcı olarak silinmektedir. Yayın süreci içinde ilan içeriğini düzenleyebilirsiniz, ancak ilan tarihini güncellemek ve tekrar üst sıralarda yer almak için “ilanı ana sayfaya çıkar” özelliğini kullanmanız gerekir. Üyelik açıldıktan sonra geri ödeme maliyetlerinden dolayı iade yapılamaz.

18. Görüştüğünüz kişilerle para alışverişine girmeyiniz. Önden para göndermeniz gerekiyorsa bile itiraz bildirimi yapabileceğiniz PayPal gibi sistemler kullanınız. Kimseye yüz yüze görüşmeden güvenmeyiniz, buluştuğunuz yerlerin güvenli bölgeler olduğuna emin olunuz. Bu tarz durumlarda, yaşanan problemlerden bu site ve yöneticileri sorumlu tutulamayacağını bir kez daha hatırlatırız. Dolandırıcı olduğundan emin olduğunuz ilanları, ilan altında yer alan problem bildir butonuyla veya sitenin en altında yer alan bize ulaşın sayfasıyla şikayet edebilirsiniz.

19. Üyelik ile birlikte e-posta bültenine otomatik olarak kayıt olmuş olursunuz. Eğer e-posta gönderilmesini istemiyorsanız size gelen e-postaların en alt kısmında abonelikten çıkmak için bağlantı bulabilirsiniz.

20. Almanilan.com istediğinde tüm yazılı anlaşmalarında ve kurallarında değişiklik yapabilir.

İşbu sözleşme 20 maddeden oluşmaktadır. Maddelerde değişiklik yapma hakkımız bulunmaktadır. Değişiklik tarihleri yasal mercilerin talebine istinaden kayıt altında tutulmaktadır.

Bugünün Popüler ilanları