Salzgitter

Tamamen Türkçe yayınlanan Salzgitter ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru sıralı şekilde bulabilirsiniz. Bu arama sonuçlarında maaşları, fiyatları ve daha birçok ayrıntıyı bulacaksınız. Almanya'da farklı sonuçlar bulmak için yukarıdaki arama kutusunu kullanın.

Salzgitter sayfasına ilan vermek veya ilan sahipleriyle iletişime geçmek için, üye olun.

no-thumb

Salzgitter VW ye yakin bir yerde Acil oda ariyorum

Turkiye’den 3 yil once geldim. Ogrenciyim. 1 ayligina VW de calisacam Salzgitterde. O bolgeye yakin konaklama ariyorum. 11.04 itibariyle Simdiden Tesekkurler.

no-thumb

Türk marketimize kasap aranmaktadır

•Kasap alanında tecrübeli •Genç, dinamik, sorumluluk sahibi. •İletişim becerisi yüksek. •Gıda hijyeni ve kişisel hijyen uygulamalarına dikkat eden. Hannover bulunan Türk marketimize, kasap aranmaktadır.

no-thumb

Lahmacun, Pide ve Güvec ustasi araniyor

Lahmacun, pide ve güvec ustasi araniyor. Yeni acilacak Tas Firini ve Canli-balik Havuzu olan Restaurant’da isine Titiz, Temizlige önem veren ve Kendine Güvenen Calisacak usta […]

Almanilan Blog

  • Almanya Fuarları ve Tarihleri

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılı Almanya Fuarları ve Tarihlerini sizler için derledik. Bu fuarlara dünyanın farklı noktalarından binlerce şirket ilgi göstermektedir. Uluslararası olarak büyütmek istediğiniz şirketiniz için veya gezip görüp bilgi sahibi olabileceğiniz yeni ve yenilikçi ürünleri inceleyebileceğiniz, gıda, kozmetik, tekstil, sağlık, optik, inşaat ve daha birçok sektörün yer aldığı 2024 Almanya fuarlarını kaçırmayın.

  • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller 20...

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılında Almanya özel günler ve resmi tatilleri inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı, dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]