Almanya Kiralık Oda

Almanya’da kiralık oda ilanları ile Türklere kiralık odaları bulun ve ilan sahibiyle iletişim kurun. Bu site sayesinde Almanya’da oda kiralama çok kolay!

Kiralık Oda sayfasına ilan vermek veya ilan sahipleriyle iletişime geçmek için, üye olun.

IMG20230724110310

Düsseldorf’da Kiralık 1 odam var

2+1 dairem var, 1 odasını kiraya vermek istiyorum. Benimle beraber yaşamak isteyen arkadaşlar, yalnız yaşıyorum.

no-thumb

Hagen Kiralık Odalar

Hagen-Hohenlimburg’da tren ve otobüs istasyonuna 100 metre, eşyalı kiralık odalar mevcuttur. İlgilenen arkadaşlar whatsapp’tan yazabilir.

no-thumb

Bay veya Bayan için kiralık oda

Merhabalar, evimizde iki odamız boştur ama birini kiraya vermek istiyorum. Zob Bahnhof’a 100 m. mesafede şehir merkezinde Rewe aldı yanında şehir merkezindedir (Moislinger Alle Straße […]

no-thumb

Sadece Bayanlar

Merhabalar Köln`de kiralık oda arayan Bayanlar mail ile irtibata geçebilirler…

no-thumb

Bonn’da kiralik oda

6 ayliğina 2 odali evin 1 odasini kiraya vermek istiyorum. Warm mieten 400 Euro. Lütfen sadece bayanlar ve temizliğe önem veren insanlar yazsin. Adres Bonn.

no-thumb

Köln Rudolfplatz’da Kiralık oda

Oda arkadaşı arıyorum. Ev Köln Rudolfplatz’da. Lütfen telefonla aramayın sadece E-mail yazin.

no-thumb

Kiralik oda arayanlar ulasabilir

Stuttgart’ta bayan oda arkadasi araniyor. Stuttgart’ta oda arayan bayanlar arayabilir. Telefon numaram ulasabilirsiniz, yukarda yer almaktadir.

no-thumb

Köln bayan ev arkadaşı arıyorum

Ben 23 yaşındayım. 2 odalı evim var bir odasını kiraya vereceğim temizliğe önem vermeyen lütfen yazmasın. Ev 5 katlı binanın son katı ben tek yaşıyorum, […]

Sayfa 1 ve 191 2 3 19

Alt kategori yok

Almanilan Blog

  • Almanya Fuarları ve Tarihleri

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılı Almanya Fuarları ve Tarihlerini sizler için derledik. Bu fuarlara dünyanın farklı noktalarından binlerce şirket ilgi göstermektedir. Uluslararası olarak büyütmek istediğiniz şirketiniz için veya gezip görüp bilgi sahibi olabileceğiniz yeni ve yenilikçi ürünleri inceleyebileceğiniz, gıda, kozmetik, tekstil, sağlık, optik, inşaat ve daha birçok sektörün yer aldığı 2024 Almanya fuarlarını kaçırmayın.

  • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller 20...

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılında Almanya özel günler ve resmi tatilleri inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı, dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]