Almanya ücretsiz ilan ver

Reklam

Reklam

Almanilan.com Reklamları ile
Almanya’da bulunan Türklere kolayca ulaşın.

2013 yılından bugüne kadar sadece Almanya’da bulunan üyelerine hizmet vermekte olan Almanilan.com çeşitli reklam seçenekleri ile markanıza güç katmaya hazır!

Birlikte yapacağımız reklam çalışmaları ile Almanya’da ve Avrupa’da marka bilinirliğinizi artırarak, hedef kitlenizin size doğrudan erişme imkanı sunar, satış ve pazarlama gücünüzü arttırabilirsiniz.

Almanilan.com‘da çeşitli reklam alanları mevcuttur, ilgilendiğiniz reklam alanları için bize mail adresinden reklam vermek istediğinize dair e-posta göndermeniz gerekmektedir. Gerekli incelemelerin ardından size geri dönüş yapacağız. 

 

MÜSAİT REKLAM ALANLARI

560×250 Banner: Hem mobil hem de masaüstü cihazlarda anasayfa ve kategori sayfalarında tüm ziyaretçilere görüntülenecek şekilde her 7 ilandan sonra reklamınız görüntülenir.
Ücretlendirme: Aylık %20 indirimli fiyat: 96 Euro

Reklamlarda dış bağlantı kullanılabilir ancak bağlantı türü nofollow olacaktır. Talep edilmesi halinde Almanilan.com ‘da yayında olan ilanınıza yönlendirme sağlanır. Eğer reklam görseliniz yoksa sabit veya hareketli gif banner ücretsiz olarak tarafımızca hazırlanır.

Özel reklam tekliflerini de değerlendirebiliriz.

Güncelleme: Güvenlik gereği siteye dair istatistik paylaşımı yapmıyoruz. Sektöründe ilk ve lider olan almanilan.com’u beğendiyseniz, reklam ücreti ödemesi için PayPal veya Kredi kartı ile ödeme yapabilecek imkanlara sahipseniz e-posta adresiniz ile bize ulaşınız. Bunun dışında gönderilen ve ciddiyetten uzak e-postalara cevap vermeme hakkımız saklıdır.

 

Reklam talepleriniz için bize aşağıda yer alan e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Reklam

Bugünün Popüler ilanları