Berber

Tamamen Türkçe yayınlanan Berber ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru sıralı şekilde bulabilirsiniz. Bu arama sonuçlarında maaşları, fiyatları ve daha birçok ayrıntıyı bulacaksınız. Almanya'da farklı sonuçlar bulmak için yukarıdaki arama kutusunu kullanın.

Berber sayfasına ilan vermek veya ilan sahipleriyle iletişime geçmek için, üye olun.

no-thumb

Berber işi arıyorum

Paderborn yeni taşındım, usta bir berberim iş ariyorum.

no-thumb

Berber olarak iş arıyorum

Merhabalar, Giessen – Marburg çevresinde iş arıyorum. Ustalığım iyidir.

no-thumb

Bad Nauheim’da tecrübeli erkek berber aranıyor

Merhaba, 61231 Bad Nauheim’da Berber salonum için, Almanca (müşteriyi anlayacak ve kendini ifade edebilecek) bilen tecrübeli Berber arıyorum. Çalışma saatleri günde 8 saat, haftada 7 […]

no-thumb

Duisburg Kuaför/Berber aranıyor

Merhaba, Duisburg’ta bulunan Kuaför Dükkanıma çalışma arkadaşı arıyorum. Güvenilir, Tecrübeli, Dürüst, işini severek yapan, Sorumluluk sahibi olan bir çalışan arkadaşa işimiz hazır! Tecrübeli, Deneyimli! Hayırlısı…

no-thumb

Erkek kuaförü friseur iş arıyorum

Ben 5 yıldır erkek kuaförlük yapıyorum, şuan iş ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim. Lütfen WhatsApp üzerinde kontaga gecelim.

no-thumb

Usta berber arayanlar

Usta erkek berberiyim.. Oturumum ve çalışma iznim mevcut. Berlin civarı bakıyorum.. Şuan hala çalışmaktayım.. İş yerim kapanacağı için değişiklik yapıyorum.. İlgilenen yazsın detay konuşalım.

no-thumb

Berberim Berlin’in her yerinde çalışabilirim

Berberim, Berlin’in her yerinde çalışabilirim. 7 senedir yapıyorum, kalfalık belgem var. Lütfen acil bir zamanda ulaşın.

no-thumb

Erkek kuaför ustası arayan

İşimde ustayım. Mannheim’da yaşıyorum. Çalışma iznim vardır. Almanya’nın neresi olursa fark etmez, yatacak yer ve kazancı iyi olursa gelirim.

Sayfa 1 ve 91 2 3 9

Almanilan Blog

  • Almanya Fuarları ve Tarihleri

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılı Almanya Fuarları ve Tarihlerini sizler için derledik. Bu fuarlara dünyanın farklı noktalarından binlerce şirket ilgi göstermektedir. Uluslararası olarak büyütmek istediğiniz şirketiniz için veya gezip görüp bilgi sahibi olabileceğiniz yeni ve yenilikçi ürünleri inceleyebileceğiniz, gıda, kozmetik, tekstil, sağlık, optik, inşaat ve daha birçok sektörün yer aldığı 2024 Almanya fuarlarını kaçırmayın.

  • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller 20...

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılında Almanya özel günler ve resmi tatilleri inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı, dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]