Satılık kolonyalı ıslak mendil üretim tesisi

Almanyada, bütün avrupaya hizmet sunmak amacıyla kurulmus, buna ait bütün makina ve techizat donanımına sahip, Kolonyalı ıslak mendil, stickseker üreten ve pazarlayan, Reklam sektörüne dahil bir isletmeyiz. Isletmemizi devren üstlenip yürütebilecek, reklam veya üretim veya pazarlama sektöründen gelen, motivasyonlu bir yatırımcı veya yatırımcılar arıyoruz. makinaların kullanımı konusunda ve tüm malzeme teminati ve isin incelikleri hakkında yeterince destek ve bilgi verilecektir.
Kendi bünyesinde bulunan Kule tipi 4 Renk Flexo baskı makinası sayesınde, tüm ihtiyaclarını bir catı altında toplamıs, 1 alman firmasınıın yanında, almanyadakı tek türk isletmesiyiz.
yeni bir firma olmamıza ragmen, kısa sürede kendimizi kabul ettirmenin yanısıra, vertriebspartnerler sayesinde polonya ve hollanda piyasasına üretim hizmeti vermekteyiz.
Üretim maliyetlerimizin düsük olması ve dolayısıyla uygun fiyatlar ile satıs yapabilmemiz sayesinde, genelde türkiyeden ithal edilen ve yüksek miktarlarda nakliye ücretlerinin ödenmesi ihtiyac olan bu sektörde, almanyada üretim yapmanin kalitesi ile, müsterilerimizin memnuniyetini kazanmis durumdayiz.
Yüksek kalitede hazirlanmis internet satis sitesi ve internet sitelerindeki kayitlar basarimizin destekleyicileri olarak hizmet vermekte ve daha fazla genisletilmeye aciktir.

  

toplam 792, bugün 1 defa görüldü

  

İlan ID: 3285c859a1ff3325

İlanın tarihi: 01/01/2020 19:57

İlanın sahibi: @Geçersizdir

Üyelik tarihi: 24/01/2015

Almanya ücretsiz ilan ver