Ev yardimcisi arıyoruz

 • BU İLAN KAPATILDI VE ARTIK GEÇERSİZDİR
 • İLETİŞİM BİLGİLERİNİ ÜYELER GÖREBİLİR ünlem

  GİRİŞ YAP HEMEN ÜYE OL
 • Tarih: 14 Aralık 2022 01:12
 • Süre sonu: 820 gün, 22 saat

Bir au pair’in görevleri öncelikle ev sahibi olan emekli uzman doktor aileye bakmayı içerir ve günlük rutin ev işlerine de yardımcı olur.

Yardımlarının karşılığında, yüksek cep harçlığı, ücretsiz yemek ve kalacak yer alır.
Almanca dil seviyenizi hızlı bir şekilde geliştirmeniz için dil kursunun masraflarını tamamen üstleniyoruz.

Sizi ailemizin bir parçası olarak görmek isteriz.

İş görüşmeleri 25.12.2022 ile 30.12.2022 tarihleri ​​arasında BEŞİKTAŞ/İSTANBUL’da da yapılabilir.

Lütfen başvurunuzu yukardaki mail adresine gönderin veya Ali Yiğit ile iletişime geçin.

İlan ID: 3106134b8023e075

İlan sahibi: ErolYetis

Üyelik Tarihi: 14 Şubat 2021

3 Yorum yapıldı “Ev yardimcisi arıyoruz”

 1. merve kahraman - 26 Kasım 2021 @ 12:43

  Merhaba, İsmim Merve 34 yaşındayım.Uluslararası Ticaret ve Uluslararası Lojistik (2. Üniversite) mezunuyum. Nobel İlaç şirketi strateji departmanında çalışıyorum. 2 yaşında oğlum var. Eşim doktor acil servis uzmanı 2008 mezunu . Denklik alarak Almanyada doktorluk yapmak istiyor.
  Zaten belli bir birikimle geliyoruz ancak yine de süreç uzarsa diye o sınavlarına çalışıp çocukla ilgilenirken ben de çalışıp katkı sağlamak istiyorum. Şuan Türkiyedeyiz. Çalışma Yeşil pasaportluyuz. Çalışma iznim yok. Her türlü Türk yemeği yapabilirim ve çocuğu olan temiz bir anneyim. Hiçbir sigara vb. alışkanlığımız yok. Eğer vereceğiniz odada eşim ve bebeğimle kalmam sizin için sorun olmazsa ve tabii çalışma iznim, sizin için son derece daha kalifiye ve kaliteli insan olduğumu düşünüyorum. Burada yardımcı kadınım olduğu için bir yardımcıdan neler beklenir biliyorum ve asla işten gocunmam .Benim Almancam A2 , eşimin B2. İngilizcem ana dilim gibi. Eğer uygun görürseniz işinize talibim
  Saygılarımla

 2. Merhaba, ismim Zarina 28 yaşındayım Türkiye’de 8 sene ev işinde çalıştım içe işinden anlıyorum Türkçeyi ana dilim gibi biliyorum Almancam yok ama öğrenmek isteyorum Almanya’ya yeni geldim eğer iş ilanı geçerliyse talibim işe.

 3. Selam erol bey mailinize cevap yazdım. İlanınız halen geçerliyse işe talibim.Temel seviyede almancam var.Ehliyetim mevcut ve aktif araç kullanıyorum.Referans olarak Türkiyeden doktor aileleri verebilirim. İlgilenirseniz sevinirim.teşekkür ederim.saygılar..

Yorum Yaz

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Almanya ücretsiz ilan ver