Yarı zamanlı iş ilanları (Teilzeit)

Tamamen Türkçe yayınlanan Yarı zamanlı iş ilanları (Teilzeit) ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru sıralı şekilde bulabilirsiniz. Bu arama sonuçlarında maaşları, fiyatları ve daha birçok ayrıntıyı bulacaksınız. Almanya'da farklı sonuçlar bulmak için yukarıdaki arama kutusunu kullanın.

Yarı zamanlı iş ilanları (Teilzeit) sayfasına ilan vermek veya ilan sahipleriyle iletişime geçmek için, üye olun.

no-thumb

Yeni açılacak döner dükkanımıza şoför arıyorum

Großbreitenbach’ta yeni acilacak dükkanimiza ehliyeti olan bir çalışma arkadaşları arıyoruz. Detaylar icin WhatsApp tan yazabilirsiniz.

no-thumb

Döner firmamıza elemanlar aranıyor

Bizimle çalışmak ister misiniz? Almancası olan, döner işinden anlayan, müşterilerimiz ile iyi ilgilenebilen, temiz, güvenilir, dürüst ve saygılı olan tezgahtar arıyoruz! Vollzeit/Teilzeit. Full Time/Part Time.

no-thumb

Tercüman aranıyor

Köln, Düsseldorf civarında ikamet eden ve evden çalışmakla, telefon aramalarına cevap verecek, Almancası iyi olan bir bayan aranıyor. Tel, whatshapp üzerinden ulaşabilirsiniz.

no-thumb

Teknik Hizmet – Elinden Her şey gelen usta aranıyor

Elinden her sey gelen biri lazim. Tornavida ile ince islerdend anlayan ve gereğinde, kaba islerden anlayan birine ihtiyacimiz var. Hem duvar örebilen, hem alcipan isinden […]

no-thumb

Temizlik için bayan eleman aranıyor

Hamborn’daki evime 15 günde bir defa temizlik yapmaya gelecek 18/35 yaş arası bayan eleman aranıyor. iş tanımı ev temizliği ve ütü yapılacaktır. ev 3 oda, […]

no-thumb

Okul kantininde çalışacak eleman alınacaktır

Okul kantininde çalışacak, mutfakta becerikli düzenli ve titiz Almanca bilen eleman alınacaktır. 8 saat veya 5 saat olabilir.

LA VIE

Garson ve Barmen Aranıyor

LA VIE Düğün salonunda çalışmak üzere BAY | BAYAN Garson ve Barda Barmen aranıyor.

no-thumb

Günlük 4 saat çalışacak temizlik personeli aranıyor

(Almanya) Pinneberg – Elmshorn’da Pansiyon için, günlük 4 saat çalışacak temizlik personeli aranıyor. Artılar: 1 Oda Full Eşyalı Konaklama. für Pension in ( Deutschland ) […]

Sayfa 1 ve 41 2 3 4

Almanilan Blog

  • Almanya Fuarları ve Tarihleri

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılı Almanya Fuarları ve Tarihlerini sizler için derledik. Bu fuarlara dünyanın farklı noktalarından binlerce şirket ilgi göstermektedir. Uluslararası olarak büyütmek istediğiniz şirketiniz için veya gezip görüp bilgi sahibi olabileceğiniz yeni ve yenilikçi ürünleri inceleyebileceğiniz, gıda, kozmetik, tekstil, sağlık, optik, inşaat ve daha birçok sektörün yer aldığı 2024 Almanya fuarlarını kaçırmayın.

  • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller 20...

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılında Almanya özel günler ve resmi tatilleri inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı, dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]