1,000 €

Düşük sermayeli yüksek kazançlı yatırım imkanı

    İLETİŞİM BİLGİLERİNİ ÜYELER GÖREBİLİR

    GİRİŞ YAP HEMEN ÜYE OL
  • Tarih: 16 Şubat 2019 22:46
  • Süre sonu: Bu ilanın süresi doldu

Açıklama

Öncelikle ilanımı okuyan herkese saygılar selamlar.

İlan başlığındanda anlaşılacağı üzere sizlere iş teklifim düşük sermayeli yüksek kazançlı yatırım yapmaktır.

10 yıla yakın bilgi ve tecrübem ile finansal piyasalarda düşük sermaye ( düşük riskle ) ile yatırım yaparak hatrı sayılır kazançlar elde edebiliyoruz.

Kısaca yaptığımız işten bahsedecek olursam çalışma şeklimiz bankalardan döviz alış satışını yasal ve devlet garantisi altında yapan aracı kurumlar kullanarak kaldıraçlı ( kaldıraç: sermaye miktarınızın kaldıraç oranı kadar fazla bir sermayeniz varmış gibi kullanmak.) Alış satış yaparak Uluslar arası spot döviz piyasasında kazanç sağlamaktır.

Kaldıraçlı piyasalar sermayenizden fazlası ile işlem yapma imkanı sunduğundan yüksek kârlar elde edilebildiği gibi yüksek kayıplarda olabildiğinden işlem yapma felsefemiz öncelikle sermayenizin korunması ardından kazanç sağlamaktır ve bu yüzden her işlemimizde mutlaka zarar durdur kullanarak yapılır. ( zarar durduru bir örnekle açıklayayım Allah muhafaza parmağınız kangren oldu ve tüm bedeninizi tehlikeye sokma ihtimali var tüm beden hastalanacağına hasta olan yeri kesip atmaktır. ) ve bu şartlarda Minimum aylık bazda sermayenin %100 %200 oranında kârlar elde edebiliyoruz.

Diyelimki kafanıza yattı bu iş teklifi bundan sonraki işleyiş sizin adınıza aracı kurumdan hesap açılıp hesap onaylandıktan sonra yatırım yapabileceğiniz miktar aracı kuruma havale edilir. Ve ben sizlerin adına >>> SADECE işlemleri yapıyorum ve kazançlar elde ediyorum. Ay sonunda elde edilen kârdan komisyon alıyorum.

Aracı kurumlara yatırılan paralar bağlı bulundukları devletin garantisi altındadır ve bu garanti miktarı 90 bin gbp dir.

Herhangi bir uyuşmazlığa mağruz kalmamamız için çok sıkı regülasyonlar tarafından denetlenmektelerdir. Bir diğer önlem ise yatırdığınız para diyelimki a bankasından adınıza olan hesaptan aracı kuruma havale edildi aynı bankada bulunan başka bir hesaba çekilemez yine adınıza ait olsada başka bir bankadaki hesabınızada çekilemez yani paranızı bir tek siz çekebilirsiniz demektir ve paranız kontrolünüzdedir.

Diğer tüm aklınıza takılabilecek veya sormak istediğiniz konular olursa iletişime geçmeniz halinde hepsi cevaplandırılacaktır.

Not : Lütfen abuk subuk konuşmalar yapacaklar hayatın olağan akışına çok aykırı beklentileri olanlar vaktimizi çalmasın.

   

toplam 109, bugün 2 defa görüldü

  

İlan ID: 8555c67ea456b68e

İlan sahibi: Forex Trader

Üyelik Tarihi: 23 Temmuz 2018