Türk inşaat işçisi - Almanya seri ilan sitesi

Türk inşaat işçisi ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru aşağıda bulacaksınız. Farklı sonuçlar için kategorileri ve arama kutusunu deneyebilirsiniz.

no-thumb

 

İş ihtiyacım var

Selamlar 48 Yaş Samsun’luyum. Acil Çalışacak iş Arıyorum. Parke ve Taş Döşemesi, İnşaatta Çalışabilirim. Bahçe Düzenleme, Depoda Paketleme, Bulaşık Yıkama, Evde Yaşlı Erkek Bakarım ve […]

no-thumb

 

Fulda Kassel çevresi inşaat işi arıyorum

Fulda şehrinde ikamet etmekteyim kendim elektrikçiyim inşaat alanında haftasonu iş arıyorum. Frankfurt bölgesi de olabilir. Daha önceden sıva boya vb. tecrübem var.

no-thumb

 

Acil iş ariyorum insaat sivama ustasiyim

Sivama ustasiyim insaattan anlarim Köln’de is ariyorum.  Sıvama ustası arayanlar bana telefon numaram veya mail adresimden ulasabilir. 015210595950 – smuslum00@gmail.com

no-thumb

 

Essen’de kaliyorum is ariyorum

Merhaba, ben Almanya’ya yeni geldim ve is ariyorum. Turkiye’de kilit tas doseme isi yapiyordum, insaatta olabilir. Essen’de kaliyorum almancam cok azdir.

Almanya ilan Blog

 • Berlin Türk Avukatlar

  yazan - 20 Ocak 2022 - Berlin Türk Avukatlar için yorumlar kapalı

  Almanya Berlin'de Türk avukatlar listesini sizler için derledik. Berlin'de avukat arıyorsanız mutlaka inceleyin.

 • Köln’de Türk Doktorlar

  yazan - 18 Ocak 2022 - Köln’de Türk Doktorlar için yorumlar kapalı

  Almanya Köln’de yaşayan Türk kökenli ve Türkçe bilen doktorları sizler için başarı sıralaması olmaksızın uzmanlık dallarına göre listelemeye çalıştık. Bu listede kendinize uygun Türk doktoru bulabilir, telefon veya adreslerinden kendileri ile iletişim kurabilirsiniz.

 • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller

  yazan - 16 Aralık 2021 - Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller için yorumlar kapalı

  2022 yılında Almanya’nın özel günleri ve resmi tatillerini inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]

 • Almanya Fuarları ve Tarihleri

  yazan - 09 Aralık 2021 - Almanya Fuarları ve Tarihleri için yorumlar kapalı

  2022 yılı Almanya Fuarları için planlanmış tarihleri sizler için derledik. Bu fuarlara dünyanın farklı noktalarından binlerce şirket ilgi göstermektedir.