Türk Garson - Almanya seri ilan sitesi

Türk Garson ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru aşağıda bulacaksınız. Farklı sonuçlar için kategorileri ve arama kutusunu deneyebilirsiniz.

19155A18-BF0D-475C-A23A-AB5F9430022E_1_201_a

2,500 €

Herhangi bir iş yapabilirim iş arıyorum

Türkiye Konya’da yaşamaktayım. Plastik şişirme mesleğim, fakat garsonluk, bulaşık yıkama ve herhangi bir iş yapabilirim. Daha Önceden Garsonluk Yapmışlığım Vardır.

no-thumb

9 €

Türkçe konuşulan iş yerlerinde çalışmak istiyorum

Merhabalar Burak ben, 27 yaşindayım türkiyeden yeni geldim. Acil iş arıyorum. A1 derecesinde almancam var bu sebepten dolayı Türkçe konuşulan iş yerlerinde çalışmak istiyorum. Yaklaşık […]

no-thumb

 

Hamburgta is ariyorum

19 Yasindayim. 8 yildir Hamburgta yasiyorum. Garsonluk tecrübelerim var ne is olursa hizli ögrenirim.

2015-12-31-15-49-04-790

 

Garsonluk işi arıyorum

4 aydır Almanya’dayım. Garsonluk işi arıyorum. 20 yaşındayım, almancam çok yok. Cafe veya restorant gibi biyerde iş arıyorum. Ararsanız sevinirim :)

no-thumb

 

Garson arayanlar beni arasin :)

1 Yildir garsonum, yakin zamanda geldim Almanya’ya.. Almancam henuz yok, ama benimle calisanlardan daha cabuk ogrenicegim kesin.. Bulgar yada Turk kahve/restorant garson arayanlar beni arasin.. […]

Almanya ilan Blog

 • Berlin Türk Avukatlar

  yazan - 20 Ocak 2022 - Berlin Türk Avukatlar için yorumlar kapalı

  Almanya Berlin'de Türk avukatlar listesini sizler için derledik. Berlin'de avukat arıyorsanız mutlaka inceleyin.

 • Köln’de Türk Doktorlar

  yazan - 18 Ocak 2022 - Köln’de Türk Doktorlar için yorumlar kapalı

  Almanya Köln’de yaşayan Türk kökenli ve Türkçe bilen doktorları sizler için başarı sıralaması olmaksızın uzmanlık dallarına göre listelemeye çalıştık. Bu listede kendinize uygun Türk doktoru bulabilir, telefon veya adreslerinden kendileri ile iletişim kurabilirsiniz.

 • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller

  yazan - 16 Aralık 2021 - Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller için yorumlar kapalı

  2022 yılında Almanya’nın özel günleri ve resmi tatillerini inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]

 • Almanya Fuarları ve Tarihleri

  yazan - 09 Aralık 2021 - Almanya Fuarları ve Tarihleri için yorumlar kapalı

  2022 yılı Almanya Fuarları için planlanmış tarihleri sizler için derledik. Bu fuarlara dünyanın farklı noktalarından binlerce şirket ilgi göstermektedir.