Tattoo

Tamamen Türkçe yayınlanan Tattoo ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru sıralı şekilde bulabilirsiniz. Bu arama sonuçlarında maaşları, fiyatları ve daha birçok ayrıntıyı bulacaksınız. Almanya'da farklı sonuçlar bulmak için yukarıdaki arama kutusunu kullanın.

Tattoo sayfasına ilan vermek veya ilan sahipleriyle iletişime geçmek için, üye olun.

no-thumb

Tattoo sanatçısı

Türkiye Gaziantep şehrinde depremden etkilenen can ve mal kaybı yaşayan bir tattoo sanatçısıyım. Kendime ait iş yerim vardı ve zorunlu buraya göç ettim. 7 aydır […]

1000009779

Tattoo piercing artist

Köln’de dövme ve piercing için benimle instagramdan iletişime geçebilirsiniz. İnstagram adresim yukarda telefon kısmında yazmaktadır.

774167_10151363383892769_207487517_o

Ustayım, Tattoo işi arıyorum

Ustayım, Berlin de Esnek çalışma saatleri olan Tattoo işi arıyorum. Tattoo ustası arayanlar bana telefon numaramdan ulasabilir.

Almanilan Blog

  • Almanya Fuarları ve Tarihleri

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılı Almanya Fuarları ve Tarihlerini sizler için derledik. Bu fuarlara dünyanın farklı noktalarından binlerce şirket ilgi göstermektedir. Uluslararası olarak büyütmek istediğiniz şirketiniz için veya gezip görüp bilgi sahibi olabileceğiniz yeni ve yenilikçi ürünleri inceleyebileceğiniz, gıda, kozmetik, tekstil, sağlık, optik, inşaat ve daha birçok sektörün yer aldığı 2024 Almanya fuarlarını kaçırmayın.

  • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller 20...

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılında Almanya özel günler ve resmi tatilleri inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı, dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]