Taş ustası

Tamamen Türkçe yayınlanan Taş ustası ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru sıralı şekilde bulabilirsiniz. Bu arama sonuçlarında maaşları, fiyatları ve daha birçok ayrıntıyı bulacaksınız. Almanya'da farklı sonuçlar bulmak için yukarıdaki arama kutusunu kullanın.

Taş ustası sayfasına ilan vermek veya ilan sahipleriyle iletişime geçmek için, üye olun.

80CCD112-F54A-428D-8D79-8FC0468E85DB

Bahçe taşı döşemesinden anlayan usta aranıyor

Kaldırım ve bahçe taş döşemesinden anlayan usta aranıyor. Köln içindekiler arasın.

no-thumb

Restoran için taş fırını yapımı ustası aranıyor

Almanya’da taş fırını yapımından anlayan iyi bir usta acil olarak lazım. Fırın bitinceye kadar kalacak yer sağlanabilir. Yukardaki telefondan ACİL ulaşım.

İnşaat taş ustası

Merhaba, her turlu taş ve bahce işi yapimı yapıyoruz, işi olan bizi arayabilir. Daha fazla bilgi icin bizi arayabilirsiniz. Taş naturtaş saund ve bahce işi […]

no-thumb

Taş ustası aranıyor

Merhabalar, 50 cm genişliğinde kaldırım taşları çıkartılıp, 50 cm kazıldıktan sonra fiber kablo yerleştiriyoruz. Daha önce bu işi yapmış taş ustası aranıyor.

Almanilan Blog

  • Almanya Fuarları ve Tarihleri

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılı Almanya Fuarları ve Tarihlerini sizler için derledik. Bu fuarlara dünyanın farklı noktalarından binlerce şirket ilgi göstermektedir. Uluslararası olarak büyütmek istediğiniz şirketiniz için veya gezip görüp bilgi sahibi olabileceğiniz yeni ve yenilikçi ürünleri inceleyebileceğiniz, gıda, kozmetik, tekstil, sağlık, optik, inşaat ve daha birçok sektörün yer aldığı 2024 Almanya fuarlarını kaçırmayın.

  • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller 20...

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılında Almanya özel günler ve resmi tatilleri inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı, dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]