Speyer

Tamamen Türkçe yayınlanan Speyer ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru sıralı şekilde bulabilirsiniz. Bu arama sonuçlarında maaşları, fiyatları ve daha birçok ayrıntıyı bulacaksınız. Almanya'da farklı sonuçlar bulmak için yukarıdaki arama kutusunu kullanın.

Speyer sayfasına ilan vermek veya ilan sahipleriyle iletişime geçmek için, üye olun.

no-thumb

Restorasyon taş duvar ustasıyım

İnşaat işi arıyorum. Restorasyon tarihi yapı Restore ustasıyım. Döşeme duvar, boya, derz, mantolama istinat duvarı vb..

no-thumb

Döner, Oto Yıkama ve İnşaat tecrübe sahibiyim

Başlıkta verdiğim meslekler iş tecrübem var. 4 yıl oto yıkamada 6 yıl dönerde ve inşaatta 7 yıl çalıştım inşaat alanım Demir ve Kalıp….

no-thumb

İş arıyorum kalacak yer olma şartıyla her yere gelebilirim

Herkese Merhaba 24 yaşındayım. Ukrayna’da 5. Sınıf tıp öğrencisiydim savaştan dolayı geldim. Rusca, ingilizce, Türkçe, Kürtçe, Zazaca biliyorum. Almanca seviyem A1. 2.5 yıl taksicilik yaptım […]

IMG-20211018-WA0004

İnsaata sivaci eleman ihtiyaci vardir

Siva işinde anlayan elemana ihtiyatimiz var. Lütfen sıva da Mineralwolle dämmung iç ve diş Sivada anlayanlar arasın işten anlamayanlar lütfen aramayın.

no-thumb

Sıva Fassadendämmung

Sivadan anlayan eleman lazım. Yatacak yer temin edilir. Detayli bilgi ve iletisim icin yukardaki telefon numaramdan ulasabilirsiniz.

no-thumb

Ne iş olsa yapmaya çalışırım iş arıyorum

Merhabalar; Meslegim cnc tornacı, Ilticacıyım yalan söylemenin anlamı yok. 90 gündür kampta kalıyorum. Iş arıyorum. Ne iş olsa yapmaya çalışırım. Kalacak yer varsa kalabilirim çalıştım […]

IMG-20210807-WA0000

Speyer Satılık iş yeri

MOLA. PİZZA-PASTA-DÖNER .SPEYER.. AİLEVİ SEBEPLERDEN, DOLAYI. ÇOK GÜZEL İŞLEYEN RESTURANT SATILIK.

divan

Döner pizza Kebaphaus

Döner pizza kebabhaus satilik yer speyer merkezde dom kiliseye yakin yerde satma sebebi is degislik 20-30kg kapasitede olan bir dukkan genis bilgi icin telefonla sorabilirsiniz.

Almanilan Blog

  • Almanya Fuarları ve Tarihleri

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılı Almanya Fuarları ve Tarihlerini sizler için derledik. Bu fuarlara dünyanın farklı noktalarından binlerce şirket ilgi göstermektedir. Uluslararası olarak büyütmek istediğiniz şirketiniz için veya gezip görüp bilgi sahibi olabileceğiniz yeni ve yenilikçi ürünleri inceleyebileceğiniz, gıda, kozmetik, tekstil, sağlık, optik, inşaat ve daha birçok sektörün yer aldığı 2024 Almanya fuarlarını kaçırmayın.

  • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller 20...

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılında Almanya özel günler ve resmi tatilleri inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı, dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]