Spandau

Tamamen Türkçe yayınlanan Spandau ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru sıralı şekilde bulabilirsiniz. Bu arama sonuçlarında maaşları, fiyatları ve daha birçok ayrıntıyı bulacaksınız. Almanya'da farklı sonuçlar bulmak için yukarıdaki arama kutusunu kullanın.

Spandau sayfasına ilan vermek veya ilan sahipleriyle iletişime geçmek için, üye olun.

no-thumb

Kiralik daire Spandau

Kiralik daire Spandau’da. 1 oda, mutfak, balkon ve banyo. Full esyali ve beyaz esyali. Acil kiraci ariyoruz.

no-thumb

Kamyon Şoförü iş arıyor

Polonya vizem var. Almanca bilmiyorum. Ehliyetim CE Src 3-4 Dijital takoğraf mevcut iş arıyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

no-thumb

Mobilya montaj ve Bağ bahçe işleri yapılır

Merhabalar, her türlü mobilya montaj işleri, bağ bahçe temizlik işleri, şoförlük işleri, elektrik prizleri anahtarları, avize, perdelik montajı, garsonluk işlerinde deneyimlerim vardır.

no-thumb

Özellikle turizm sektöründe iş arıyorum

Merhaba, yaklaşık 5 yıldır Almanya, Berlin’de yaşıyorum. B1 Almanca sertifikam var. Banka ve sigortacılık mezunu olup, 5 sene İstanbul Citibank’ta ve turizm sektöründe (online internet […]

no-thumb

Kuaför ustasıyım

MYK belgem var ama çalışma iznim yok. 2 ay Polonya vizem var. Kalacak yerim yok ama şart değil ben yerimi bir şekilde bulabilirim. Sadece geçimi […]

no-thumb

Spandauda ev hizmetleri ve çocuk bakıcılığı

Berlin Spandau da oturuyoruz. Eşim Almanyada doğdu 44 yaşında çocuk bakımı, ev temizliği, alışveriş, yemek pişirme gibi bir iş arıyor.

no-thumb

Spandau oturuyorum iş arıyorum

İstanbul’dan geldim, ailemle beraber Spandau yerlestim.Çalisma iznim ve oturma iznim var, is ariyorum, yasim 35.

no-thumb

Spandau iş arıyorum

Türkiye’den yeni geldim henüz a1 seviyesin’de Almancam var.PVC panjur alüminyum duşakabin vs. İş yapan firmalar da iş arıyorum 15 senedir bu işin içindeyim çekirdekten yetişmeyim.

Sayfa 1 ve 21 2

Almanilan Blog

  • Almanya Fuarları ve Tarihleri

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılı Almanya Fuarları ve Tarihlerini sizler için derledik. Bu fuarlara dünyanın farklı noktalarından binlerce şirket ilgi göstermektedir. Uluslararası olarak büyütmek istediğiniz şirketiniz için veya gezip görüp bilgi sahibi olabileceğiniz yeni ve yenilikçi ürünleri inceleyebileceğiniz, gıda, kozmetik, tekstil, sağlık, optik, inşaat ve daha birçok sektörün yer aldığı 2024 Almanya fuarlarını kaçırmayın.

  • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller 20...

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılında Almanya özel günler ve resmi tatilleri inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı, dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]