Rostock

Tamamen Türkçe yayınlanan Rostock ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru sıralı şekilde bulabilirsiniz. Bu arama sonuçlarında maaşları, fiyatları ve daha birçok ayrıntıyı bulacaksınız. Almanya'da farklı sonuçlar bulmak için yukarıdaki arama kutusunu kullanın.

Rostock sayfasına ilan vermek veya ilan sahipleriyle iletişime geçmek için, üye olun.

IMG-20230430-WA0002

Satılık Nargile Bar / Shisha Lounge Rostock Warnemünde

Rostock/Warnemünde çok iyi çalışan Teraslı Nargile Dükkanımızı özel sebeplerden Dolayı Devren Satılıktır. Dükkanın giriş katı EG: 100 m² teras kullanma Alanı 98 m² Kendine ait […]

no-thumb

Her türlü işi yapabilirim iş arıyorum

Merhabalar ısı yalıtım mantolama ustasıyım ve iş arıyorum. İş izni sıkıntım yok. Diğer işlere de bakıyorum.

no-thumb

Yavru veya 1 yaşında bir köpek arıyorum

Benimle hayatı paylaşmak isteyen yavru veya 1 yaşında bir köpek arıyorum.

IMG-20180416-WA0004

Rostock elbise satıyorum

Rostock elbise satıyorum. İlgilenenler bana ulaşabilir. Telefon numaram: 15771204400 Mecklenburg-Vorpommern / Rostock

no-thumb

Matematik Nachhilfe

Matematik Master yapiyorum. 5 yildir Nachhilfe olarak calistim, Almanca veya Türkce farketmez. Detaylar icin arayiniz. ;)

Almanilan Blog

  • Almanya Fuarları ve Tarihleri

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılı Almanya Fuarları ve Tarihlerini sizler için derledik. Bu fuarlara dünyanın farklı noktalarından binlerce şirket ilgi göstermektedir. Uluslararası olarak büyütmek istediğiniz şirketiniz için veya gezip görüp bilgi sahibi olabileceğiniz yeni ve yenilikçi ürünleri inceleyebileceğiniz, gıda, kozmetik, tekstil, sağlık, optik, inşaat ve daha birçok sektörün yer aldığı 2024 Almanya fuarlarını kaçırmayın.

  • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller 20...

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılında Almanya özel günler ve resmi tatilleri inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı, dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]