Potsdam

Tamamen Türkçe yayınlanan Potsdam ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru sıralı şekilde bulabilirsiniz. Bu arama sonuçlarında maaşları, fiyatları ve daha birçok ayrıntıyı bulacaksınız. Almanya'da farklı sonuçlar bulmak için yukarıdaki arama kutusunu kullanın.

Potsdam sayfasına ilan vermek veya ilan sahipleriyle iletişime geçmek için, üye olun.

no-thumb

Acil dönerden anlayan eleman arıyorum

Döner ve pizza işinden anlayan, Almancası iyi olan eleman acil lazım. Çalışma müsaadesi şart, yatacak yer var.

no-thumb

Berlin’de Erkek berber kuaför aranıyor

Mesleğinde başarılı düzgün temiz çalışma arkadaşları arıyorum. Dolgun maaş, yatacak yerimiz vardır. Kendisine güvenen arkadaşlar iletişime gecebilir. Yer Berlin.

no-thumb

Acil iş arıyoruz belgelerimiz yok

Ben ve kuzenim Almanya’ya yeni geldik. Çalışma iznimiz ve belgelerimiz yok. Her türlü işi yapabiliriz. Kalacak yeri olursa çok iyi olur.

Almanyadan selam ciddi bir ilişki ariyorum

Merhaba ben Tahir, 36 yasindayim. Boyum 1.85 kilom 85 , Almanya’da yanliz yasiyorum. Ciddi bir bayanla tanismak ve yuz yuze görusmek istiyorum. Lütfen sadece niyeti […]

no-thumb

Insaat boya ustasi araniyor

Merhaba, İnşaata boya ustasi arıyorum. Berlin ve cevresinde yasiyan boya ustasi, WhatsApp tan yazsin sadece.

no-thumb

İnşaat yıkım – bahçe işleri – boya işleri yapılır

Merhaba, yıkım, bahçe işleri, boya işleri yapıyorum. Berlin ve çevresinde mobilya kurma işlerinizi yapıyorum. Bu tarz isler icin beni arayabilirsiniz.

no-thumb

Temizlik kuafor elemana ihtiyaci olan ulasabilir

Merhaba, Potsdam’da yasiyorum. Temizlik, kuaför gibi sektörlerde elemana ihtiyaciniz varsa bana ulasabilirsiniz.

no-thumb

Inşaat Yıkım elemanları arıyorum

Yıkım işinden anlayan, yada çalışmak isteyen arkadaşlar ariyorum. Günde 9 saat haftanın 5 günü her iki hafta bir ödeme yapılacak, iş disiplini olan kendini bilen […]

Sayfa 1 ve 21 2

Almanilan Blog

  • Almanya Fuarları ve Tarihleri

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılı Almanya Fuarları ve Tarihlerini sizler için derledik. Bu fuarlara dünyanın farklı noktalarından binlerce şirket ilgi göstermektedir. Uluslararası olarak büyütmek istediğiniz şirketiniz için veya gezip görüp bilgi sahibi olabileceğiniz yeni ve yenilikçi ürünleri inceleyebileceğiniz, gıda, kozmetik, tekstil, sağlık, optik, inşaat ve daha birçok sektörün yer aldığı 2024 Almanya fuarlarını kaçırmayın.

  • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller 20...

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılında Almanya özel günler ve resmi tatilleri inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı, dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]