Marl

Tamamen Türkçe yayınlanan Marl ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru sıralı şekilde bulabilirsiniz. Bu arama sonuçlarında maaşları, fiyatları ve daha birçok ayrıntıyı bulacaksınız. Almanya'da farklı sonuçlar bulmak için yukarıdaki arama kutusunu kullanın.

Marl sayfasına ilan vermek veya ilan sahipleriyle iletişime geçmek için, üye olun.

no-thumb

Unlu mamullere tezgahtar alınacaktır

İş yerimize tezgahtar alimi yapilacaktir. Bay&bayan, Almanca bilmesi gereklidir. iletsim icin yukardaki numaradan ulasabilirsiniz. Aygun bey.

no-thumb

Unlu mamuller için usta aranıyor

Unlu mamüller isletmemize pide, somun ve diger ekmek cesitlerine hakim usta arayisimiz bulunmaktadir. 12:00/17:00 arasi. Yukarida verilen telefon numarasindan iletisime gecebilirisiniz.

no-thumb

Paket dağıtım işinde çalışacak bay/bayan eleman aranıyor

Recklinghausen ve çevresinde Paket dağıtım işinde çalışacak bay/bayan ehliyeti olan eleman aranıyor. Detayli bilgi icin ulasiniz.

no-thumb

Acil eşime iş arıyoruz

Acil eşime iş arıyoruz. Inşaat işi çok iyi olur. İnşaat sektöründe eleman arayan işverenler mail adresim üzerinden yazabilirler.

no-thumb

Döner ustası arıyorum

8. Ayda yeni açacağım döner dükkanı için Marl bölgesine kendi imkanlarıyla gelip gidebilecek döner ustası arıyorum. Ücret karşılıklı oturup konuşulur. Dükkan sadece to go olacaktır. […]

no-thumb

Şoförlük işi arıyorum B ehliyetim var

Adim cem, Şoförlük işi arıyorum, B ehliyetim var, 38 yasindayim ve recklinghausen/ marl da ikamet ediyorum, (Almancam yok, Polon dilini biliyorum ) vatandaşlığım var.

Helal Feinkost Marl Hamm Rahatsizlik nedeniyle Devren Satiliktir.

Devren satılık süpermarket

Kreis Recklinghausen, Marl’da 350 m2.Süpermarketimiz rahatsizlik nedeniyle, çok cüzi bir fiyata satiliktir.

Teufolino-155-100

Pizzeria mutfakta çalışacak eleman aranıyor

Acil Pizzeria’da mutfakta calisacak bayan eleman araniyor.Yatacak yer var. ücret dolgun.

Sayfa 1 ve 21 2

Almanilan Blog

  • Almanya Fuarları ve Tarihleri

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılı Almanya Fuarları ve Tarihlerini sizler için derledik. Bu fuarlara dünyanın farklı noktalarından binlerce şirket ilgi göstermektedir. Uluslararası olarak büyütmek istediğiniz şirketiniz için veya gezip görüp bilgi sahibi olabileceğiniz yeni ve yenilikçi ürünleri inceleyebileceğiniz, gıda, kozmetik, tekstil, sağlık, optik, inşaat ve daha birçok sektörün yer aldığı 2024 Almanya fuarlarını kaçırmayın.

  • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller 20...

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılında Almanya özel günler ve resmi tatilleri inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı, dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]