Markneukirchen

Tamamen Türkçe yayınlanan Markneukirchen ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru sıralı şekilde bulabilirsiniz. Bu arama sonuçlarında maaşları, fiyatları ve daha birçok ayrıntıyı bulacaksınız. Almanya'da farklı sonuçlar bulmak için yukarıdaki arama kutusunu kullanın.

Markneukirchen sayfasına ilan vermek veya ilan sahipleriyle iletişime geçmek için, üye olun.

no-thumb

Pizza ve döner bay bayan eleman araniyor

Imbiss’de döner ve pizza’da calisacak bay ve bayan eleman araniyor, ilgilenen arkadaslar ciddi olan arkadaslar tercihimdir.

no-thumb

Döner ve pizza almancasi olan eleman aramaktayiz

Döner ve pizzada calisacak almancasi olan eleman aramaktayiz. Yatacak yerimiz yok ama anlasirsak bulunur. Kagitli eleman ariyoruz.

1883

Tanisip uzun bir beraberlik yasamak istiyorum

beninle tanismak isteyen bayan arkadaslara 01787141709 dan bana ulasa bilir gerisini telefonda konusuruz kafama yatan efendi bir bayanla tanisip uzun bir beraberlik yasamak istiyom.

no-thumb

Markneukirchen satılık ımbiss

Satilik imbis ortalamasi günlük 655 € olan imbissimi. Aile sorunu nedeniyle, acilen satliktir.Ciddi ilgilenenler arasin lütfen.

e 001

Dönercide çalışaacak bay veya bayan eleman

Döner ve pizza ,makarna isinden anlayan bayan veya erkek eleman araniyor Not:Almanya’dan Almancasi olacak, telefona bakabilecek dürüst kendine güvenir biri.

Almanilan Blog

  • Almanya Fuarları ve Tarihleri

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılı Almanya Fuarları ve Tarihlerini sizler için derledik. Bu fuarlara dünyanın farklı noktalarından binlerce şirket ilgi göstermektedir. Uluslararası olarak büyütmek istediğiniz şirketiniz için veya gezip görüp bilgi sahibi olabileceğiniz yeni ve yenilikçi ürünleri inceleyebileceğiniz, gıda, kozmetik, tekstil, sağlık, optik, inşaat ve daha birçok sektörün yer aldığı 2024 Almanya fuarlarını kaçırmayın.

  • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller 20...

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılında Almanya özel günler ve resmi tatilleri inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı, dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]