Mainz - Almanya seri ilan sitesi

Mainz ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru aşağıda bulacaksınız. Farklı sonuçlar için kategorileri ve arama kutusunu deneyebilirsiniz.

no-thumb

Demir dograma ve mobilya

Selamlar, ben Frankfurt, Mainz’da yasiyorum, iş ariyorum. Oturumum var. Bahçe işleri, mobilya ve demir işlerinden anliyorum.

Screenshot_20201019_143640_com.google.android.apps.photos

Yetiştirmek için dikiş makinası kullanan eleman arıyorum

Araba, ev, döşeme (sattler) yetiştirmek için eleman arıyorum. Dikiş makinesi kullanan. Sağlık sebebi için isteğe bağlı güvenilir birisine devredebilirim. Balkan vatandașlı EU olur.

Screenshot_20230301_124939_Photos

Yatili Bayan Bakici Eleman Araniyor

Anneme bakacak bayan yatili devamli aile ortami yemek yapabilen, temizlik icin isterse ek ödeme yapilir.

no-thumb

Bauleiter aranıyor

Frankfurt, Mainz , Wiesbaden civarında yaşayan inşaat bilgisi olan Bauleiter aranıyor. Işlerimiz Tiefbau (Glasfaser) Detaylı bilgiler telefonda.

no-thumb

Erkek berberiyim Mainz Frankfurt çevresinde iş arıyorum

Mesleğim erkek berberliği, Mainz ve Frankfurt çevresinde iş arıyorum. Detayları iletişime geçildiğinde konuşuruz.

no-thumb

Mesleğim kuaför iş ariyorum

Selam arkadaşlar, ismim Birsen. Mesleğim bayan kuaförlügü, acilen iş ariyorum. Almanya’nin her yerine gidebilirim calismaya. Bana yukardaki telefon numarasindan ulaşabilirsiniz.

no-thumb

Bir umuttur yasamak

Merhabalar, Buraya ilan verme sebebim bir umut belki anlaşabileceğim ciddi dürüst bir hanımefendi ile tanışmak. Daha detayli bilgiler sanırım tanısınca anlaşılır. Saygılarımla…

no-thumb

İş ve ev arıyorum

Merhaba, Ben Denizli doğumlu, Mainz ve çevresi iş ve ev arıyorum, ailevi nedenlerden dolayı dolayı, Bin gelernte restaurantfachmann aber zu zeit arbeite als Qualitet Kontrolle […]

Sayfa 1 ve 71 2 3 7

Almanilan Blog

 • Berlin Türk Avukatlar

  yazan - 20/01/2022 - Berlin Türk Avukatlar için yorumlar kapalı

  Almanya Berlin'de Türk avukatlar listesini sizler için derledik. Berlin'de avukat arıyorsanız mutlaka inceleyin.

 • Köln’de Türk Doktorlar

  yazan - 18/01/2022 - Köln’de Türk Doktorlar için yorumlar kapalı

  Almanya Köln’de yaşayan Türk kökenli ve Türkçe bilen doktorları sizler için başarı sıralaması olmaksızın uzmanlık dallarına göre listelemeye çalıştık. Bu listede kendinize uygun Türk doktoru bulabilir, telefon veya adreslerinden kendileri ile iletişim kurabilirsiniz.

 • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller

  yazan - 16/12/2021 - Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller için yorumlar kapalı

  2023 Almanya özel günler ve resmi tatillerini inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini yitirmeye […]