Leipzig iş ilanları

Tamamen Türkçe yayınlanan Leipzig iş ilanları ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru sıralı şekilde bulabilirsiniz. Bu arama sonuçlarında maaşları, fiyatları ve daha birçok ayrıntıyı bulacaksınız. Almanya'da farklı sonuçlar bulmak için yukarıdaki arama kutusunu kullanın.

Leipzig iş ilanları sayfasına ilan vermek veya ilan sahipleriyle iletişime geçmek için, üye olun.

no-thumb

Kuaföre çalışma arkadaşı aranıyor

Kuaföre çalışma arkadaşı aranıyor. Beraber çalışmaktan mutlu olacağımız arkadaş bay bayan fark etmez gerçekten çalışmak isteyenler ulaşabilir.

no-thumb

Asci araniyor kalacak yer var

Ahci araniyor. Corba yemek cesitleri, Kalinacak yer var, dükkana yakin acil.

no-thumb

Hamur ve tatli ustasi araniyor

iyi günler, Leipzig bölgesinde yeni kurmak istedigimiz imalathane icin usta ariyoruz. Pastane ve fırın karisimi bir imalathane olacak. Örnegin; baklava, börek, simit, acma, pugaca, lavas. […]

no-thumb

Firin isinde calismis deneyimli Eleman araniyor

Firin isinden anlayan, simit, pogaca, baklava islerinden anlayan deneyimli eleman araniyor. Sehir leipzig.

Almanilan Blog

  • Almanya Fuarları ve Tarihleri

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılı Almanya Fuarları ve Tarihlerini sizler için derledik. Bu fuarlara dünyanın farklı noktalarından binlerce şirket ilgi göstermektedir. Uluslararası olarak büyütmek istediğiniz şirketiniz için veya gezip görüp bilgi sahibi olabileceğiniz yeni ve yenilikçi ürünleri inceleyebileceğiniz, gıda, kozmetik, tekstil, sağlık, optik, inşaat ve daha birçok sektörün yer aldığı 2024 Almanya fuarlarını kaçırmayın.

  • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller 20...

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılında Almanya özel günler ve resmi tatilleri inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı, dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]