Kreuzberg - Almanya seri ilan sitesi

Kreuzberg ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru aşağıda bulacaksınız. Farklı sonuçlar için kategorileri ve arama kutusunu deneyebilirsiniz.

no-thumb

1,000 €

Web tasarım – E-ticaret ve Sosyal medya yönetim hizmetleri

Profesyonel Bir Şekilde Web Sayfası Hazırlıyoruz. Aynı Zamanda Sosyal Medya Yönetimi , E-Ticaret Yönetimi Hizmetleri’de Sunuyoruz. Her Bütçeye Uygun Hizmet Sunuyoruz. Wır Bereıten Eıne Webseıte […]

no-thumb

 

Mobilya montaj ve Bağ bahçe işleri yapılır

Merhaba, Mobilya ve montaj işleriniz yapılır. Bağ bahçe işleriniz yapılır. Bu tarz isleri olanlar telefon numarasindan bana ulasabilir.  

no-thumb

 

İs verenler ilgilenirse seviniriz

Merhaba, Türkiye’den isci getirmek icin bize yardimci olur musunuz ? Asci bi ablamiz var ascilik belgeleri var bütün belgeleri elinde restaurant sahibi imbiss sahibi olanlariniz […]

no-thumb

1 €

Bayan Coiffeur Aranıyor

Berlin Kreuzberg semtinde bayan coiffeur araniyor tel 01783977489

no-thumb

600 €

Kreuzberg kiralık ev arıyorum

Hazirana kadar, acil kiralık ev arıyorum. Kreuzberg’da haziran ayına kadar acil kiralık ev arıyorum. İlan süresi doldu artık geçersizdir.

no-thumb

0 €

Kreuzberg erkek berberi arıyoruz

Acil erkek berberi araniyor. Berlin mehringdamm

no-thumb

 

Kreuzberg garson barmenim iş arıyorum

Merhaba Almanya’ya yeni geldim, profesyonel barmenim.Türkiye’nin en ünlü gece kulüplerin’de çalıştım.Garsonlukta yapabilirim,iş arıyorum.

no-thumb

1,650 €

Kreuzberg iş arıyorum

Almanya’ya yeni yerlestim, aile birlesimi yaparak.Almancam yok denecek kadar az.Herhangi bir mesleki tecrubemde yok.Çünkü Turkiye’de memur olarak calisiyordum.Bu yuzden is aramaktayim.Yaş 34.

no-thumb

 

Bäckerei bayan eleman araniyor

Berlin kreuzbergde bäckereide calisacak tecrübeli bayan eleman araniyor.

no-thumb

 

Meslek kuaförlük ama, satis, tezgah, telecafe, wettladen, vs..

Kuaför, Telecafe, Kiosk, Wettladen vs.. tecrübeliyim, güleryüzlü ve dürüstlükten men vermem, e tabiiki caliskanimdir, Prensipim: Alanda verende memnun olmasi, ve bir müsterinin bircok müsteriyi kazandiracagi […]

Sayfa 1 ve 21 2

Almanya ilan Blog

 • Berlin Türk Avukatlar

  yazan - 20 Ocak 2022 - Berlin Türk Avukatlar için yorumlar kapalı

  Almanya Berlin'de Türk avukatlar listesini sizler için derledik. Berlin'de avukat arıyorsanız mutlaka inceleyin.

 • Köln’de Türk Doktorlar

  yazan - 18 Ocak 2022 - Köln’de Türk Doktorlar için yorumlar kapalı

  Almanya Köln’de yaşayan Türk kökenli ve Türkçe bilen doktorları sizler için başarı sıralaması olmaksızın uzmanlık dallarına göre listelemeye çalıştık. Bu listede kendinize uygun Türk doktoru bulabilir, telefon veya adreslerinden kendileri ile iletişim kurabilirsiniz.

 • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller

  yazan - 16 Aralık 2021 - Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller için yorumlar kapalı

  2022 yılında Almanya’nın özel günleri ve resmi tatillerini inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]

 • Almanya Fuarları ve Tarihleri

  yazan - 09 Aralık 2021 - Almanya Fuarları ve Tarihleri için yorumlar kapalı

  2022 yılı Almanya Fuarları için planlanmış tarihleri sizler için derledik. Bu fuarlara dünyanın farklı noktalarından binlerce şirket ilgi göstermektedir.