Köln ev arkadaşı ilanları - Almanya seri ilan sitesi

Köln ev arkadaşı ilanları ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru aşağıda bulacaksınız. Farklı sonuçlar için kategorileri ve arama kutusunu deneyebilirsiniz.

no-thumb

300 €

Nrw bölgesinde kiralik oda ariyorum

Nrw bölgesinde max 300 euroya kiralik oda ariyorum. Ev arkadasi arayan bayan arkadaslar, mail üzerinden iletisime gecerse sevinirim.

no-thumb

690 €

Ev arkadaşı – oda arıyorum

Merhaba, 37 yaşındayım, Köln’de yaşıyorum. Bir ev arkadaşı arıyorum, odasını kiralamak isteyenler lütfen beni arasın. 690 euro’ya kadar ödeme yapılabilir.

no-thumb

1,000 €

Ortak Bahçeli Ev

Merhabalar, Ben 48 yaşında, yalnız yaşayan sorunsuz bir bayanım. Köln de müstakil Bahçeli bir ev kiralamak istiyorum. Benimle birlikte, ortaklaşa müstakil bir ev kiralamayı düşünebilen […]

no-thumb

 

Köln ev arkadaşı arıyorum

Köln Ostheim’de yanlız yaşıyorum.Bana Almanca öğretebilecek, evde yemek ve temizlik yapabilecek bayan ev arkadaşı arıyorum.Ben kira talep etmeyeceğim gelen kişi’de yazdıklarımı yapacak iletişim lütfen email […]

Almanya ilan Blog

 • Berlin Türk Avukatlar

  yazan - 20 Ocak 2022 - Berlin Türk Avukatlar için yorumlar kapalı

  Almanya Berlin'de Türk avukatlar listesini sizler için derledik. Berlin'de avukat arıyorsanız mutlaka inceleyin.

 • Köln’de Türk Doktorlar

  yazan - 18 Ocak 2022 - Köln’de Türk Doktorlar için yorumlar kapalı

  Almanya Köln’de yaşayan Türk kökenli ve Türkçe bilen doktorları sizler için başarı sıralaması olmaksızın uzmanlık dallarına göre listelemeye çalıştık. Bu listede kendinize uygun Türk doktoru bulabilir, telefon veya adreslerinden kendileri ile iletişim kurabilirsiniz.

 • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller

  yazan - 16 Aralık 2021 - Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller için yorumlar kapalı

  2022 yılında Almanya’nın özel günleri ve resmi tatillerini inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]

 • Almanya Fuarları ve Tarihleri

  yazan - 09 Aralık 2021 - Almanya Fuarları ve Tarihleri için yorumlar kapalı

  2022 yılı Almanya Fuarları için planlanmış tarihleri sizler için derledik. Bu fuarlara dünyanın farklı noktalarından binlerce şirket ilgi göstermektedir.