Klima

Tamamen Türkçe yayınlanan Klima ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru sıralı şekilde bulabilirsiniz. Bu arama sonuçlarında maaşları, fiyatları ve daha birçok ayrıntıyı bulacaksınız. Almanya'da farklı sonuçlar bulmak için yukarıdaki arama kutusunu kullanın.

Klima sayfasına ilan vermek veya ilan sahipleriyle iletişime geçmek için, üye olun.

no-thumb

Klima beyaz eşya bakım ve onarım işinden anlıyorum

Klima beyaz eşya bakım ve onarım işinden anlıyorum. Bir iş arıyorum.

no-thumb

Kombi Klima ve Tesisat Ustasıyım

Kombi Klima ve Sıhhî Tesisat Ustasıyım. Berlin’e yeni geldim. Berlin çevresinde, profesyonel bir firmada iş arıyorum, ilgilenenler mail yoluyla veya telefonla iletişim kurabilir. Evraklarım tamdır.

no-thumb

Klima Ustasi / Teknisyeni Elektrik Ustasi

Klima ; – Split ve Ticari tip klimaların montajını yapabilen. – Arıza onarım ve bakım yapabilen, Tercihen kombi arıza onarımı anlayanlara öncelik verilecektir. İşinde sorumluluk […]

no-thumb

Klima, tv, beyaz esya tamir kurulum

Acil is ariyorum.klima .elektironik, kurulum, arza, vs vs ustasiyim.

Almanilan Blog

  • Almanya Fuarları ve Tarihleri

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılı Almanya Fuarları ve Tarihlerini sizler için derledik. Bu fuarlara dünyanın farklı noktalarından binlerce şirket ilgi göstermektedir. Uluslararası olarak büyütmek istediğiniz şirketiniz için veya gezip görüp bilgi sahibi olabileceğiniz yeni ve yenilikçi ürünleri inceleyebileceğiniz, gıda, kozmetik, tekstil, sağlık, optik, inşaat ve daha birçok sektörün yer aldığı 2024 Almanya fuarlarını kaçırmayın.

  • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller 20...

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılında Almanya özel günler ve resmi tatilleri inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı, dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]