Kaportacı

Tamamen Türkçe yayınlanan Kaportacı ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru sıralı şekilde bulabilirsiniz. Bu arama sonuçlarında maaşları, fiyatları ve daha birçok ayrıntıyı bulacaksınız. Almanya'da farklı sonuçlar bulmak için yukarıdaki arama kutusunu kullanın.

Kaportacı sayfasına ilan vermek veya ilan sahipleriyle iletişime geçmek için, üye olun.

no-thumb

Kaporta ve Tamir Ustasiyim Acil iş Ariyorum

Merhabalar Ben 36 yasindayim ve şuanda Konstanz’da yaşıyorum. 2 sene önce Almanya’ya geldim. Calisma iznim ve ehliyetim var. 11 yasimdan beri bu mesleğin içindeyim. Kalfalik, […]

no-thumb

Bonn ve köln tarafında tamirci ve kaportacı arıyorum

Hayırlı gunler, Bonn ve Köln tarafında tamirci ve kaportacı arıyorum. Aracımı yaptırmak istiyorum, yardımcı olur musunuz ? ?

no-thumb

Usta Araba tamircisi ve Kaportaci Boyaci Aufbereitung Ic temizlikci Araniyo...

Araba Tamirati icin Usta tamirci ve Araba kaportaci Boya Ustasi ve ic Temizlikci araniyor Yatacak yer verilir. Usta olmayan, Almanyada olmayanlar yazmasin cevap verilmeyecektir.

Almanilan Blog

  • Almanya Fuarları ve Tarihleri

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılı Almanya Fuarları ve Tarihlerini sizler için derledik. Bu fuarlara dünyanın farklı noktalarından binlerce şirket ilgi göstermektedir. Uluslararası olarak büyütmek istediğiniz şirketiniz için veya gezip görüp bilgi sahibi olabileceğiniz yeni ve yenilikçi ürünleri inceleyebileceğiniz, gıda, kozmetik, tekstil, sağlık, optik, inşaat ve daha birçok sektörün yer aldığı 2024 Almanya fuarlarını kaçırmayın.

  • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller 20...

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılında Almanya özel günler ve resmi tatilleri inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı, dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]