Jülich - Almanya seri ilan sitesi

Jülich ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru aşağıda bulacaksınız. Farklı sonuçlar için kategorileri ve arama kutusunu deneyebilirsiniz.

no-thumb

52,428 €

Almancasi olan Pizzaci – Kiralik ev var

Kiralik ev 390€ Mobilya var. Kation Ve kira Siz ödersiniz. Pizzalar blech yapiyoruz. Ev dükkana 5 dakika uzaklikta yürüyerek. Aile ortaminda dürüst temiz is verip […]

no-thumb

 

Tatlı dilli güler yüzlü bir bayan ariyorum

Evlilik düşünüyorum. Benden büyük yada küçük olabilir. Onemli olan anlasmaktir. Neşeli, güler yüzlü, hayatıma pozitif enerji verecek, hayatı güzelleştirecek bir bayan arıyorum. 35 yaşındayım.

 

Döner ve Pizza Dükkanına acil eleman aranıyor

Merhaba, iyi günler, Döner ve pizza işinde çalışmak isteyen eleman aranıyor.Tezgahda, mutfakda veya pizza taksi bölümünde çalışacak acil eleman aranıyor. Işyerimiz aile işletmesidir.

no-thumb

 

Dönerci Pizzacı Kalacak Yer Mevcut

Kalacak Yerımız Mevcutur. Dükanın Üstünde Hemen Ev Sahıbı Dükan Sahıbı Aynıdır. Döner Tezgahtar, Pizzacı Aranıyor. Isını Seven Calısmayı Seven Aıle Ortamında Calısmak Isteyen Buyrum Arasın. […]

Almanya ilan Blog

 • Berlin Türk Avukatlar

  yazan - 20 Ocak 2022 - Berlin Türk Avukatlar için yorumlar kapalı

  Almanya Berlin'de Türk avukatlar listesini sizler için derledik. Berlin'de avukat arıyorsanız mutlaka inceleyin.

 • Köln’de Türk Doktorlar

  yazan - 18 Ocak 2022 - Köln’de Türk Doktorlar için yorumlar kapalı

  Almanya Köln’de yaşayan Türk kökenli ve Türkçe bilen doktorları sizler için başarı sıralaması olmaksızın uzmanlık dallarına göre listelemeye çalıştık. Bu listede kendinize uygun Türk doktoru bulabilir, telefon veya adreslerinden kendileri ile iletişim kurabilirsiniz.

 • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller

  yazan - 16 Aralık 2021 - Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller için yorumlar kapalı

  2022 yılında Almanya’nın özel günleri ve resmi tatillerini inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]

 • Almanya Fuarları ve Tarihleri

  yazan - 09 Aralık 2021 - Almanya Fuarları ve Tarihleri için yorumlar kapalı

  2022 yılı Almanya Fuarları için planlanmış tarihleri sizler için derledik. Bu fuarlara dünyanın farklı noktalarından binlerce şirket ilgi göstermektedir.