Jena - Almanya seri ilan sitesi

Jena ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru aşağıda bulacaksınız. Farklı sonuçlar için kategorileri ve arama kutusunu deneyebilirsiniz.

no-thumb

250 €

Kalfa berber aranıyor

Arkadaslar Jena şehrinde çalışmak üzere acil isi bilen berber kalfasina ihtiyac var. Kalacak yer vardir. Detaylar icin cepten arayabilirsiniz.

no-thumb

 

Jena erkek kuaför aranıyor

Almanya Jena’da erkek kuaförün’de calisacak, deneyimli bay ve bayan elemanlar araniyor. Kazanc ve diger bilgiler icin lütfen arayin.

no-thumb

 

Jena berber aranıyor

Erkek kuaforune kalfa araniyor. Kalicak yer mevcuttur. Thuringen / Jena. Sezgin

IMG_2912

 

Jena ciddi evlilik

Almanya geneli bayan arkadas ariyorum. 26 yasindayim, 2 yildir Almanyadayim yaşıyorum. Meslegim var, geldigim günden beri calisiyorum 8:00 – 24:00 arasi whatsapptan görüsebiliriz.

no-thumb

 

Almanya geneli iş arıyorum

İleride kendi işimi kurabileceğim yada usta olup ilerleyebileceğim bir meslek arıyorum. Doğu Almanya Jene’da kalıyorum . Köylerde kalacak yer ayarlamak ilk etapta iş verene ait […]

20161212_205121

 

Jena arkadaş arıyorum

Sadece arkadaşlık

Almanya ilan Blog

 • Berlin Türk Avukatlar

  yazan - 20 Ocak 2022 - Berlin Türk Avukatlar için yorumlar kapalı

  Almanya Berlin'de Türk avukatlar listesini sizler için derledik. Berlin'de avukat arıyorsanız mutlaka inceleyin.

 • Köln’de Türk Doktorlar

  yazan - 18 Ocak 2022 - Köln’de Türk Doktorlar için yorumlar kapalı

  Almanya Köln’de yaşayan Türk kökenli ve Türkçe bilen doktorları sizler için başarı sıralaması olmaksızın uzmanlık dallarına göre listelemeye çalıştık. Bu listede kendinize uygun Türk doktoru bulabilir, telefon veya adreslerinden kendileri ile iletişim kurabilirsiniz.

 • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller

  yazan - 16 Aralık 2021 - Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller için yorumlar kapalı

  2022 yılında Almanya’nın özel günleri ve resmi tatillerini inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]