Jena

Tamamen Türkçe yayınlanan Jena ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru sıralı şekilde bulabilirsiniz. Bu arama sonuçlarında maaşları, fiyatları ve daha birçok ayrıntıyı bulacaksınız. Almanya'da farklı sonuçlar bulmak için yukarıdaki arama kutusunu kullanın.

Jena sayfasına ilan vermek veya ilan sahipleriyle iletişime geçmek için, üye olun.

no-thumb

Kalfa berber aranıyor

Arkadaslar Jena şehrinde çalışmak üzere acil isi bilen berber kalfasina ihtiyac var. Kalacak yer vardir. Detaylar icin cepten arayabilirsiniz.

no-thumb

Jena erkek kuaför aranıyor

Almanya Jena’da erkek kuaförün’de calisacak, deneyimli bay ve bayan elemanlar araniyor. Kazanc ve diger bilgiler icin lütfen arayin.

no-thumb

Jena berber aranıyor

Erkek kuaforune kalfa araniyor. Kalicak yer mevcuttur. Thuringen / Jena. Sezgin

no-thumb

Jena ciddi evlilik

Almanya geneli bayan arkadas ariyorum. 26 yasindayim, 2 yildir Almanyadayim yaşıyorum. Meslegim var, geldigim günden beri calisiyorum 8:00 – 24:00 arasi whatsapptan görüsebiliriz.

no-thumb

Almanya geneli iş arıyorum

İleride kendi işimi kurabileceğim yada usta olup ilerleyebileceğim bir meslek arıyorum. Doğu Almanya Jene’da kalıyorum . Köylerde kalacak yer ayarlamak ilk etapta iş verene ait […]

20161212_205121

Jena arkadaş arıyorum

Sadece arkadaşlık

Almanilan Blog

  • Almanya Fuarları ve Tarihleri

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılı Almanya Fuarları ve Tarihlerini sizler için derledik. Bu fuarlara dünyanın farklı noktalarından binlerce şirket ilgi göstermektedir. Uluslararası olarak büyütmek istediğiniz şirketiniz için veya gezip görüp bilgi sahibi olabileceğiniz yeni ve yenilikçi ürünleri inceleyebileceğiniz, gıda, kozmetik, tekstil, sağlık, optik, inşaat ve daha birçok sektörün yer aldığı 2024 Almanya fuarlarını kaçırmayın.

  • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller 20...

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılında Almanya özel günler ve resmi tatilleri inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı, dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]