Hamburg sıvacı ilanları

Tamamen Türkçe yayınlanan Hamburg sıvacı ilanları ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru sıralı şekilde bulabilirsiniz. Bu arama sonuçlarında maaşları, fiyatları ve daha birçok ayrıntıyı bulacaksınız. Almanya'da farklı sonuçlar bulmak için yukarıdaki arama kutusunu kullanın.

Hamburg sıvacı ilanları sayfasına ilan vermek veya ilan sahipleriyle iletişime geçmek için, üye olun.

no-thumb

Profesyonel sıvacı (verputzer) aranıyor

Ehliyetli, profesyonel sivaci araniyor. Detayli bilgi ve basvuru icin telefon veya e-posta ile iletisime gecebilirsiniz.

no-thumb

Hamburg sıvacıyım iş arıyorum

Slm arkadaşlar iş arıyorum.Yıllardır inşaat sektöründe çalışıyorum.Sıvacılık, inşaat WDS dämmung boya tadilat islerini yaparım.

no-thumb

Sıvacıyım iş arıyorum

Selam yaklaşık 25 yılık ustayım sıva ve demung, spacht yapabilirim. Hamburg ve çevresi fiyat dolgun olursa, başka İllere’de gidebilirım. Ehliyet, araba var gerektiğin’de makinemde var. Kolon […]

Bugün Popüler Almanya ilanları

Almanilan Blog

  • Almanya Fuarları ve Tarihleri

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılı Almanya Fuarları ve Tarihlerini sizler için derledik. Bu fuarlara dünyanın farklı noktalarından binlerce şirket ilgi göstermektedir. Uluslararası olarak büyütmek istediğiniz şirketiniz için veya gezip görüp bilgi sahibi olabileceğiniz yeni ve yenilikçi ürünleri inceleyebileceğiniz, gıda, kozmetik, tekstil, sağlık, optik, inşaat ve daha birçok sektörün yer aldığı 2024 Almanya fuarlarını kaçırmayın.

  • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller 20...

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılında Almanya özel günler ve resmi tatilleri inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı, dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]