Hamburg sıvacı ilanları - Almanya seri ilan sitesi

Hamburg sıvacı ilanları ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru aşağıda bulacaksınız. Farklı sonuçlar için kategorileri ve arama kutusunu deneyebilirsiniz.

no-thumb

 

Profesyonel sıvacı (verputzer) aranıyor

Ehliyetli, profesyonel sivaci araniyor. Detayli bilgi ve basvuru icin telefon veya e-posta ile iletisime gecebilirsiniz.

no-thumb

1 €

Hamburg sıvacıyım iş arıyorum

Slm arkadaşlar iş arıyorum.Yıllardır inşaat sektöründe çalışıyorum.Sıvacılık, inşaat WDS dämmung boya tadilat islerini yaparım.

no-thumb

1 €

Sıvacıyım iş arıyorum

Selam yaklaşık 25 yılık ustayım sıva ve demung, spacht yapabilirim. Hamburg ve çevresi fiyat dolgun olursa, başka İllere’de gidebilirım. Ehliyet, araba var gerektiğin’de makinemde var. Kolon […]

Almanya ilan Blog

 • Berlin Türk Avukatlar

  yazan - 20 Ocak 2022 - Berlin Türk Avukatlar için yorumlar kapalı

  Almanya Berlin'de Türk avukatlar listesini sizler için derledik. Berlin'de avukat arıyorsanız mutlaka inceleyin.

 • Köln’de Türk Doktorlar

  yazan - 18 Ocak 2022 - Köln’de Türk Doktorlar için yorumlar kapalı

  Almanya Köln’de yaşayan Türk kökenli ve Türkçe bilen doktorları sizler için başarı sıralaması olmaksızın uzmanlık dallarına göre listelemeye çalıştık. Bu listede kendinize uygun Türk doktoru bulabilir, telefon veya adreslerinden kendileri ile iletişim kurabilirsiniz.

 • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller

  yazan - 16 Aralık 2021 - Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller için yorumlar kapalı

  2022 yılında Almanya’nın özel günleri ve resmi tatillerini inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]

 • Almanya Fuarları ve Tarihleri

  yazan - 09 Aralık 2021 - Almanya Fuarları ve Tarihleri için yorumlar kapalı

  2022 yılı Almanya Fuarları için planlanmış tarihleri sizler için derledik. Bu fuarlara dünyanın farklı noktalarından binlerce şirket ilgi göstermektedir.