Goch

Tamamen Türkçe yayınlanan Goch ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru sıralı şekilde bulabilirsiniz. Bu arama sonuçlarında maaşları, fiyatları ve daha birçok ayrıntıyı bulacaksınız. Almanya'da farklı sonuçlar bulmak için yukarıdaki arama kutusunu kullanın.

Goch sayfasına ilan vermek veya ilan sahipleriyle iletişime geçmek için, üye olun.

IMG-20210907-WA0000

Yanlızım bekarım. Bir telefon kadar yakınım.

Merhaba güzel bayanlar, ben Fatih. Herkese kucak dolusu selamlar, bol şanslar dilerim, herşey gönlünüzce olsun. Goch bölgesinde kalıyorum, bekarım. whtsapp msj atabilirsiniz. Hoşçakalın.

no-thumb

Almanca c1

Merhaba, Almanca c1 yapıyorum b1 b2 ve c1 sevıyesınde ders verebılır yada bırlıkte almanca calısabılırız. Ilgılenenler maıl yazabılır.

Almanilan Blog

  • Almanya Fuarları ve Tarihleri

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılı Almanya Fuarları ve Tarihlerini sizler için derledik. Bu fuarlara dünyanın farklı noktalarından binlerce şirket ilgi göstermektedir. Uluslararası olarak büyütmek istediğiniz şirketiniz için veya gezip görüp bilgi sahibi olabileceğiniz yeni ve yenilikçi ürünleri inceleyebileceğiniz, gıda, kozmetik, tekstil, sağlık, optik, inşaat ve daha birçok sektörün yer aldığı 2024 Almanya fuarlarını kaçırmayın.

  • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller 20...

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılında Almanya özel günler ve resmi tatilleri inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı, dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]