Ev işleri

Tamamen Türkçe yayınlanan Ev işleri ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru sıralı şekilde bulabilirsiniz. Bu arama sonuçlarında maaşları, fiyatları ve daha birçok ayrıntıyı bulacaksınız. Almanya'da farklı sonuçlar bulmak için yukarıdaki arama kutusunu kullanın.

Ev işleri sayfasına ilan vermek veya ilan sahipleriyle iletişime geçmek için, üye olun.

no-thumb

Ev işlerinde yardımcı arıyoruz

Haftaici hergun 3 saat kadar temizlik, ütü, yemek işlerinde yardımcı olacak, güvenilir bir Türk kadın arıyoruz. İki çocuğumuz ve köpeğimiz var.

no-thumb

Yatili bayan ariyorum

Bana ev islerinde yardim edebilecek yatili bayan ariyorum. 18 ila 45 yas arasi, Haftada bir günde olabilir. 41 yasindayim.

no-thumb

Ev işlerinde yardımcı aranıyor

Ev işlerinde yardımcı olacak ve yatılı kalabilme olanakları sağladığımız, kültürlü bir yardımcıya ihtiyacımız var. İlgi duyanların özgeçmişlerini email olarak göndermelerini rica ediyoruz.

no-thumb

Ev isleri yapılır.Temizlik ve mutfak işleri yapabilirim

Temizlik ve mutfak isleri ariyorum, yemek yapabilir çocuğunuza bakabilirim.Saat ücreti veya günlük olabilir.

no-thumb

Yatili bayan

40 yas ustu yatili bayan araniyor ev islerini ustlenecek kendini bilen bir bayan.

no-thumb

Ev islerine yardimci

16 aylik bir kizim var, haftada 3 gun gelip ev temizligi ve ütü yapabilecek bayan eleman ariyorum. Detayli bilgi icin E-mail adresimden ulasabilirsiniz.

no-thumb

Ev isi ariyorum

Münihte yasiyorum. Her gün 1-2 satilik ev isi yapabilirim.

Almanilan Blog

  • Almanya Fuarları ve Tarihleri

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılı Almanya Fuarları ve Tarihlerini sizler için derledik. Bu fuarlara dünyanın farklı noktalarından binlerce şirket ilgi göstermektedir. Uluslararası olarak büyütmek istediğiniz şirketiniz için veya gezip görüp bilgi sahibi olabileceğiniz yeni ve yenilikçi ürünleri inceleyebileceğiniz, gıda, kozmetik, tekstil, sağlık, optik, inşaat ve daha birçok sektörün yer aldığı 2024 Almanya fuarlarını kaçırmayın.

  • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller 20...

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılında Almanya özel günler ve resmi tatilleri inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı, dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]