Essen iş ilanları

Tamamen Türkçe yayınlanan Essen iş ilanları ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru sıralı şekilde bulabilirsiniz. Bu arama sonuçlarında maaşları, fiyatları ve daha birçok ayrıntıyı bulacaksınız. Almanya'da farklı sonuçlar bulmak için yukarıdaki arama kutusunu kullanın.

Essen iş ilanları sayfasına ilan vermek veya ilan sahipleriyle iletişime geçmek için, üye olun.

no-thumb

Çocuk bakıcısı arıyorum

Çocuk bakıcısı arıyorum. Sürekli devamlı çalışacak. Çalışma izni şart değil. Ayrıntılar için whatsapp üzerinden mesaj atarak ulaşın lütfen. Teşekkürler.

no-thumb

Tecrübeli ızgaracı aranmaktadır

Essen şehrinde bulaşık ve usta yardımcılığı yapacak dinamik çalışkan bayan elemana ve ızgara pişiriminden anlayan tezgahtara ihtiyaç vardır, kebap saplamasından ve kemiksiz etleri temizlemesinden anlaması […]

no-thumb

Acil şoför ihtiyacı

Essen şehrinde acil şoföre ihtiyacımız var. İş hazır. Almanya’da geçerli bir ehliyet ve çalışma izni bizim için yeterlidir. İş amazon paket dağıtım işidir.

no-thumb

Ev islerinden anlayan titiz bayan

Merhaba, Yatılı yada günübirlik ev işlerinden anlayan titiz bayan arıyorum. Yukardaki telefon ve mailden ulaşabilirsiniz. 35 – 45 yas arası..

no-thumb

Döner işinden anlayan usta aranıyor

Döner tezgahında çalışacak usta arayışımız bulunmaktadır. Not: Essen ve yakın çevresi olması gerekmektedir, kalacak yerimiz yoktur!!

no-thumb

Essen şehrinde tecrübeli garson aranmaktadır

Essen şehrinde bulunan restoranımıza Almancası olan tecrübeli garson aranmaktadır. Not; kalacak yer yoktur!!!

no-thumb

Essen dönerci lazım

Essen stadtwaldplatz’ta bulunan restourantımız için tezgahta çalışacak iyi derecede ızgara pişiriminden anlayan eli çabuk temizliğine önem gösteren almanca şart değil ama kağıt sorunu olmayan elemana […]

no-thumb

Ev yardimcisi araniyor

Almanya-Essen sehrinde bir villa da 2 kisilik bir aile icin yatili veya yarim gün calisabilecek, komple ev isleriyle ilgilenebilecek ve Türk Mutfagina hakim olan bayan […]

Sayfa 1 ve 41 2 3 4

Almanilan Blog

  • Almanya Fuarları ve Tarihleri

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılı Almanya Fuarları ve Tarihlerini sizler için derledik. Bu fuarlara dünyanın farklı noktalarından binlerce şirket ilgi göstermektedir. Uluslararası olarak büyütmek istediğiniz şirketiniz için veya gezip görüp bilgi sahibi olabileceğiniz yeni ve yenilikçi ürünleri inceleyebileceğiniz, gıda, kozmetik, tekstil, sağlık, optik, inşaat ve daha birçok sektörün yer aldığı 2024 Almanya fuarlarını kaçırmayın.

  • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller 20...

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılında Almanya özel günler ve resmi tatilleri inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı, dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]