Ehrenfeld

Tamamen Türkçe yayınlanan Ehrenfeld ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru sıralı şekilde bulabilirsiniz. Bu arama sonuçlarında maaşları, fiyatları ve daha birçok ayrıntıyı bulacaksınız. Almanya'da farklı sonuçlar bulmak için yukarıdaki arama kutusunu kullanın.

Ehrenfeld sayfasına ilan vermek veya ilan sahipleriyle iletişime geçmek için, üye olun.

no-thumb

Tezgahtar ve temizlikçi arıyorum

Köln, Ehrenfeld Imbiss tezgahtar ve temizlikci ariyorum. Tezgahtar hafta ici 9:00- 17:00 kadar temizlikci aksam 20:00-22:00 kadar calisacaktir.

no-thumb

Köln Ehrenfeld Tezgahtar Aranıyor

8 saat hafta sonu kapalı, tatilleri kapalı, sabah sekiz ve dört arası, Almanca Anlayan, Bay ve bayan döner kesebilen eleman aranıyor.

no-thumb

Ehrenfeld kiralık oda arıyorum

Köln Ehrenfeld’de oturuyorum, 29 yaşındayım.Restaurant’da pizza ustası olarak çalışıyorum. Kendime uygun bir oda arıyorum, teşekkür ederim.

no-thumb

Ehrenfeld kiralık ev arıyoruz

Köln Ehrenfeld’de kiralik daire ariyoruz. Eşimle beraber kalıcaz, çocuğumuz yok. Editör notu: tekrar siteye üye olursanız hakkınızda yasal işlem başlatılacaktır.

no-thumb

Aşçı Aranmaktadır

Köln Ehrenfeld’ de bulunan restoranımız için Türk mutfağında tecrübeli Aşçı arayışımız bulunmaktadır. İletişim ve başvuru için +49 0221 9564670 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. Not: Çalışma […]

Almanilan Blog

  • Almanya Fuarları ve Tarihleri

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılı Almanya Fuarları ve Tarihlerini sizler için derledik. Bu fuarlara dünyanın farklı noktalarından binlerce şirket ilgi göstermektedir. Uluslararası olarak büyütmek istediğiniz şirketiniz için veya gezip görüp bilgi sahibi olabileceğiniz yeni ve yenilikçi ürünleri inceleyebileceğiniz, gıda, kozmetik, tekstil, sağlık, optik, inşaat ve daha birçok sektörün yer aldığı 2024 Almanya fuarlarını kaçırmayın.

  • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller 20...

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılında Almanya özel günler ve resmi tatilleri inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı, dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]