Duvar ustası

Tamamen Türkçe yayınlanan Duvar ustası ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru sıralı şekilde bulabilirsiniz. Bu arama sonuçlarında maaşları, fiyatları ve daha birçok ayrıntıyı bulacaksınız. Almanya'da farklı sonuçlar bulmak için yukarıdaki arama kutusunu kullanın.

Duvar ustası sayfasına ilan vermek veya ilan sahipleriyle iletişime geçmek için, üye olun.

no-thumb

Restorasyon taş duvar ustasıyım

İnşaat işi arıyorum. Restorasyon tarihi yapı Restore ustasıyım. Döşeme duvar, boya, derz, mantolama istinat duvarı vb..

no-thumb

İnşaat işi arıyoruz

Duvar ustası, Elektrik ustası, Boya ustası, Fayans seramik ustası, ekip halindeyiz, inşaat işi arıyoruz. Hannover ve çevresinde inşaat işi olarak her türlü işi yapabiliriz.

no-thumb

Duvar ve kalip ustasiyim iş ariyorum

Duvar ve kalip ustasiyim iş ariyorum. Stuttgart’tayim. Whatsap numaramdan iletişime geçebilirsiniz.

no-thumb

İnşaatta çalışacak elemanlar aranmaktadır

Adım Gökhan Trier de yaşamaktayım. Luxsemburga 20 km uzaklıkta İnşaat işçileri ve iş yapabilecek firmada olur. İnşaat dalının her çeşidi için iş var. Elektrik,sıva,fayans,dış cepe,kalolifer,duvar […]

Almanilan Blog

  • Almanya Fuarları ve Tarihleri

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılı Almanya Fuarları ve Tarihlerini sizler için derledik. Bu fuarlara dünyanın farklı noktalarından binlerce şirket ilgi göstermektedir. Uluslararası olarak büyütmek istediğiniz şirketiniz için veya gezip görüp bilgi sahibi olabileceğiniz yeni ve yenilikçi ürünleri inceleyebileceğiniz, gıda, kozmetik, tekstil, sağlık, optik, inşaat ve daha birçok sektörün yer aldığı 2024 Almanya fuarlarını kaçırmayın.

  • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller 20...

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılında Almanya özel günler ve resmi tatilleri inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı, dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]