Bremen iş ilanları

Tamamen Türkçe yayınlanan Bremen iş ilanları ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru sıralı şekilde bulabilirsiniz. Bu arama sonuçlarında maaşları, fiyatları ve daha birçok ayrıntıyı bulacaksınız. Almanya'da farklı sonuçlar bulmak için yukarıdaki arama kutusunu kullanın.

Bremen iş ilanları sayfasına ilan vermek veya ilan sahipleriyle iletişime geçmek için, üye olun.

no-thumb

4 yıldızlı Hotelde çalışacak eleman aranıyor

Almanca bilen 6-14 arası çalışabilecek kahvaltı servisi yapacak bayan aranıyor.

2

Mobilya montajcısı aramaktadır

Merhabalar, – Mobilya dağıtımı için iş arkadaşları arıyoruz. – Mobilya montajından anlayan. – Ehliyetli ve mobilyayı müşteri evine teslimat için taşıyacak kapasitede. -B sınıf ehliyet […]

no-thumb

Döner pizza tezgahtar arıyorum

Bremen lesum’da bayan döner pizza işinden anlayan, Almanca’ya hakim olan tezgahtar arıyorum. Yukardaki WhatsApp numarasından ulaşabilirsiniz.

no-thumb

Almanca bilen resepsiyonist aranmaktadır

Bremen’deki otelimizde çalışacak bay ve bayan, Almanca bilen resepsiyonist aranmaktadır. (Türkiyeden alım yoktur) Yukarida ki telefon numaramizdan ulasabilirsiniz.

no-thumb

Insaat sektöründe calismak isteyen tecrübeli usta veya cirak

Yaklasik 20 yili askindir faaliyette oldugumuz insaat sektöründe, bizimle calismak isteyen nitelikli ve tecrübeli bir ekip kurmak istiyoruz. Sen de bu ekibimizin verimli bir parcasi […]

no-thumb

Bayan temizlik personeli aranmaktadır

Ev işlerinde yardımcı olabilecek bayan temizlik personeli aranmaktadır. Avrupa birliği vatandaşı olması gerekmektedir. Detaylar mail üzerinden bilgi verilecektir.

no-thumb

Mutfakta calisacak bayan araniyor

Döner dükkaninda mutfak’da calisacak bayan araniyor. Kalacak yer var. Telefon numarasından veya whatsapp ile ulasabilirsiniz.

no-thumb

Insaat ustaları aranıyor!

Bremen ve cevresinde inşaat firmamız bünyesinde deneyimli alçı, sıva (INNENPUTZ) ustaları işe alinacaktir. Firmamızın gelişen ve hızla büyüyen bünyesinde yer alacak ve ekip çalışmasına yatkın, […]

Sayfa 1 ve 31 2 3

Almanilan Blog

  • Almanya Fuarları ve Tarihleri

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılı Almanya Fuarları ve Tarihlerini sizler için derledik. Bu fuarlara dünyanın farklı noktalarından binlerce şirket ilgi göstermektedir. Uluslararası olarak büyütmek istediğiniz şirketiniz için veya gezip görüp bilgi sahibi olabileceğiniz yeni ve yenilikçi ürünleri inceleyebileceğiniz, gıda, kozmetik, tekstil, sağlık, optik, inşaat ve daha birçok sektörün yer aldığı 2024 Almanya fuarlarını kaçırmayın.

  • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller 20...

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılında Almanya özel günler ve resmi tatilleri inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı, dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]