Bottrop

Tamamen Türkçe yayınlanan Bottrop ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru sıralı şekilde bulabilirsiniz. Bu arama sonuçlarında maaşları, fiyatları ve daha birçok ayrıntıyı bulacaksınız. Almanya'da farklı sonuçlar bulmak için yukarıdaki arama kutusunu kullanın.

Bottrop sayfasına ilan vermek veya ilan sahipleriyle iletişime geçmek için, üye olun.

no-thumb

Erkek berberleri aranıyor

Bottrop’da acilen işinde deneyimli erkek berberleri arıyorum. Ücret dolgundur. Sadece oturumu olanlar arasın.

no-thumb

Bayan kuaförleri aranıyor

İşinde deneyimli, kaynak yapabilen bayan kuaförleri arıyorum ( sadece Almanya’dan oturumu olanlar arasın ) ücret 3000€

no-thumb

Bayan ariyorum

Gel seninle ister Arkadas, ister yoldas ne istersen ondan olalim… Eger sende yalniz isen veya kendini Yanliz hissediyorsan ben gibi, ve biri olsun istersen bazen […]

no-thumb

Sadece Almanya’da yaşayan kuaförler arasın lütfen

Tecrübeli disiplinli isine saygili is kurallarina uygun calisacak bayan kuaförleri araniyor. Ücrette arti pirim.

no-thumb

Bottrop ve çevresinde iş arıyorum

Merhabalar, Bottrop ve çevresinde iş arıyorum. Bilgisayar tamiri ve programlama işlerinde çok başarılıyım. Gerekli iş bilgilerinizi atmanızı bekliyorum.

no-thumb

Şoför olarak Essen, Bottrop, Harburg’ta iş arıyorum

Garson yada şoförlük yapabilirim. Aynı zamanda hamur işlerini yapabilirim. Bildiğim yabancı diller Arapça, Rusça, İngilizce, Türkçe, Kürtçe.

9E0F3705-8544-467F-9800-0576BC3D9B5F

İnşaat, alçı, boya vb. ne iş olursa iş arıyorum

İnşaat, alçı, boya vb. ne iş olursa, 24 yaşındayım, Elim hafiftir. Temiz çalışırım. Kendi işim gibi üstünde dururum işimin..

6B9A9B24-CBEC-4FE0-8F52-848569C0C766

Anlaşmalı evlilik yapacak bir bayan arıyorum

Anlaşmalı evlilik yapacak bir bayan arıyorum fiyatta anlaşabiliriz. Nrw eyaletinde kalıyorum. Wp yada mail den ulaşabilirsiniz.

Sayfa 1 ve 21 2

Almanilan Blog

  • Almanya Fuarları ve Tarihleri

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılı Almanya Fuarları ve Tarihlerini sizler için derledik. Bu fuarlara dünyanın farklı noktalarından binlerce şirket ilgi göstermektedir. Uluslararası olarak büyütmek istediğiniz şirketiniz için veya gezip görüp bilgi sahibi olabileceğiniz yeni ve yenilikçi ürünleri inceleyebileceğiniz, gıda, kozmetik, tekstil, sağlık, optik, inşaat ve daha birçok sektörün yer aldığı 2024 Almanya fuarlarını kaçırmayın.

  • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller 20...

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılında Almanya özel günler ve resmi tatilleri inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı, dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]