Bornheim

Tamamen Türkçe yayınlanan Bornheim ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru sıralı şekilde bulabilirsiniz. Bu arama sonuçlarında maaşları, fiyatları ve daha birçok ayrıntıyı bulacaksınız. Almanya'da farklı sonuçlar bulmak için yukarıdaki arama kutusunu kullanın.

Bornheim sayfasına ilan vermek veya ilan sahipleriyle iletişime geçmek için, üye olun.

IMG_0422

Bornheim’da personel alımları yapılacaktır

Lütfen ilani iyi okumanızı öneriyorum. Almanca dil bilgisi zorunludur! Bornheim’daki değerli müşterilerimiz için deneyimli bir İnsan Kaynakları Danışmanı olarak hem kararlı üretim yardımcılarına hem de […]

no-thumb

Her ne iş olur yaparım

Merhaba, ben Almanya Bornheim’de yaşıyorum. 22 yaşımdayım, çalışma iznim yok. Şengen vizesiyle geldim, her ne iş olur yaparım, irtibat numaram duruyor.

no-thumb

Eifler satış elemanı aranıyor

Bornheim, Frankfurt’ta eifler’da çalışmak isteyenler arayabilirler. Sabah 4-8 arası…

Almanilan Blog

  • Almanya Fuarları ve Tarihleri

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılı Almanya Fuarları ve Tarihlerini sizler için derledik. Bu fuarlara dünyanın farklı noktalarından binlerce şirket ilgi göstermektedir. Uluslararası olarak büyütmek istediğiniz şirketiniz için veya gezip görüp bilgi sahibi olabileceğiniz yeni ve yenilikçi ürünleri inceleyebileceğiniz, gıda, kozmetik, tekstil, sağlık, optik, inşaat ve daha birçok sektörün yer aldığı 2024 Almanya fuarlarını kaçırmayın.

  • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller 20...

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılında Almanya özel günler ve resmi tatilleri inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı, dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]