Bergheim - Almanya seri ilan sitesi

Bergheim ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru aşağıda bulacaksınız. Farklı sonuçlar için kategorileri ve arama kutusunu deneyebilirsiniz.

no-thumb

1,200 €

Annem ve Babam için hasta bakıcı arıyorum

Babamiz icin (81 yasinda, unutkan demens belirtileri var) ve inme geçiren annemiz icin (76) 7/24 saat yaninda kalacak bayan hasta bakici ariyoruz. İkisi de yataklık […]

no-thumb

 

Araba LPG gaz tüp ve araba elektrikçisi

Merhaba ben Mehmet, kendime iş ariyorum. Mesleğim LPG GAZ ustası, arabalara tüp bagliyorum ve araba elektrikçisi. İşçi ariyorsaniz mail olarak bana ulaşabilirsiniz.. Sevgilerimle Mehmet.

no-thumb

1,200 €

NRW-Bergheim-Krankenschwester (Hemsire) – Ausbildung Programi

***NRW de Bergheim sehri/ Krankenschwester-Ausbildung Programi /36 Ay /Almanca min.B1-B2*** ***Sadece Almanya’da oturumu ve calisma izni olanlar*** Herkese merhaba, NRW de Bergheim sehrinde bulunan ve […]

no-thumb

 

Inşaat – tiefbau

3 yıldır almanyadayım, az Almancam var. Tiefbau işinden anlıyorum. Ayrıca inşaat tadilatlarından anlıyorum. Boya, kaba sıva + kaba, iş eğer işçi lazım olursa e-mailden ulaşabilirsiniz.

no-thumb

 

Portuguese

Slm. Portekizce, Türkçe, Kurtce ana dilim gibi hakimim. Espanyolca, italyanca, ingilizce, Almanca orta seviye iş arıyorum.

no-thumb

 

Döner Lahmacun Ustasi

Acil imbiss isinden anlayan, döner lahmacun ustasi araniyor.

no-thumb

 

Bergheim iş arıyorum

Almanya’ya geleli 2 ay oldu.Almancam yok, calisma iznim var gecici veya uzun sureli is fark etmez.Her isi yaparim.

Bugün Popüler Almanya ilanları

Almanya ilan Blog

 • Berlin Türk Avukatlar

  yazan - 20 Ocak 2022 - Berlin Türk Avukatlar için yorumlar kapalı

  Almanya Berlin'de Türk avukatlar listesini sizler için derledik. Berlin'de avukat arıyorsanız mutlaka inceleyin.

 • Köln’de Türk Doktorlar

  yazan - 18 Ocak 2022 - Köln’de Türk Doktorlar için yorumlar kapalı

  Almanya Köln’de yaşayan Türk kökenli ve Türkçe bilen doktorları sizler için başarı sıralaması olmaksızın uzmanlık dallarına göre listelemeye çalıştık. Bu listede kendinize uygun Türk doktoru bulabilir, telefon veya adreslerinden kendileri ile iletişim kurabilirsiniz.

 • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller

  yazan - 16 Aralık 2021 - Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller için yorumlar kapalı

  2022 yılında Almanya’nın özel günleri ve resmi tatillerini inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]