Bayan garson

Tamamen Türkçe yayınlanan Bayan garson ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru sıralı şekilde bulabilirsiniz. Bu arama sonuçlarında maaşları, fiyatları ve daha birçok ayrıntıyı bulacaksınız. Almanya'da farklı sonuçlar bulmak için yukarıdaki arama kutusunu kullanın.

Bayan garson sayfasına ilan vermek veya ilan sahipleriyle iletişime geçmek için, üye olun.

no-thumb

Otelimize bay yada bayan servis (Garson)

Merhabalar, Köln – Bonn civarinda 63 ODALI otelimize bay yada bayan olarak tam zamanli servis (garson) calisma arkadaslari ariyoruz.. Yatili olmasi gerekiyor. Yemek, icmek sigorta […]

no-thumb

Bayan garson araniyor

Merhabalar, Köln Altstadt’taki Mexican Cafe (Latino Locco) – bar da calisacak Almanca bilen BAYAN GARSON – BARMEN araniyor.

no-thumb

4 yıldızlı Hotelde çalışacak eleman aranıyor

Almanca bilen 6-14 arası çalışabilecek kahvaltı servisi yapacak bayan aranıyor.

no-thumb

Bistro cafe acil bayan eleman

Merhabalar, Frankfurt Sachsenhausen‘de yeni açacağımız bistro cafe için tam zamanlı çalışacak bayan eleman arıyoruz. Detaylar için arayın, WhatsApp‘tan yazin veya email gönderin.

5A2848E7-ABBB-4F7D-8A59-95FE6071B7EC

Genç Bayan Garson aranıyor

Alman müşterisi olan Resteurantımızda Garsonluk yapabilecek sipariş alabilecek kadar Almancası olan işine meraklı genç bayan garson aranıyor. Yatacak yer verilir.

no-thumb

Bayan garsonlar aranıyor

Darmstadt yeni acilan cafe icin bayan calisabilecek eleman araniyor, ilgilenmek isteyenler arasin lütfen.

no-thumb

Bayan garson tezgahtar arıyoruz

Merhabalar, yeni acılacak olan ice cafemiz için tam zamanlı çalışabilecek bayan garson tezgahtar arıyoruz. Uzaktan gelenler icin kalacak ev temin edebiliriz. Ücret dolgundur. Kasaba Reinböllen.

no-thumb

Acil bayan garson aranıyor

Reinböllen kasabasındaki yeni acılacak ice cafemiz için bayan garson tezgahtar arıyoruz. Kalacak yerimiz vardır, ücret dolgundur. Mayısın ilk haftası açılacak dükkan.

Sayfa 1 ve 41 2 3 4

Almanilan Blog

  • Almanya Fuarları ve Tarihleri

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılı Almanya Fuarları ve Tarihlerini sizler için derledik. Bu fuarlara dünyanın farklı noktalarından binlerce şirket ilgi göstermektedir. Uluslararası olarak büyütmek istediğiniz şirketiniz için veya gezip görüp bilgi sahibi olabileceğiniz yeni ve yenilikçi ürünleri inceleyebileceğiniz, gıda, kozmetik, tekstil, sağlık, optik, inşaat ve daha birçok sektörün yer aldığı 2024 Almanya fuarlarını kaçırmayın.

  • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller 20...

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılında Almanya özel günler ve resmi tatilleri inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı, dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]