Bar

Tamamen Türkçe yayınlanan Bar ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru sıralı şekilde bulabilirsiniz. Bu arama sonuçlarında maaşları, fiyatları ve daha birçok ayrıntıyı bulacaksınız. Almanya'da farklı sonuçlar bulmak için yukarıdaki arama kutusunu kullanın.

Bar sayfasına ilan vermek veya ilan sahipleriyle iletişime geçmek için, üye olun.

1000064692

Satilik Gastronomie Bar Kneipe Mekan

Satilik işyeri 50 senelik iyi çalışan Mekanimi satıyorum. Mutfakli herseyi olan hazir müşterisi olan oturmuş Theke. Havalanmasi 40 kişilik oturmalı ardı büyük thekesi olan. 160 […]

IMG-20230430-WA0002

Satılık Nargile Bar / Shisha Lounge Rostock Warnemünde

Rostock/Warnemünde çok iyi çalışan Teraslı Nargile Dükkanımızı özel sebeplerden Dolayı Devren Satılıktır. Dükkanın giriş katı EG: 100 m² teras kullanma Alanı 98 m² Kendine ait […]

Screenshot_2023-04-02-00-59-53-010-edit_com.instagram.android

Bar cafe restorant sektoründe tecrübeliyim

26 yaşındayım. Saarbrücken tarafındayım. Cafe, restorant, bar sektöründe uzun yıllar tecrubem var, is ariyorum. Kalacak yer olursa daha iyi olur. Numaradan ulaşabilirsiniz.

no-thumb

Bar’da çalışacak bayan aranıyor

Merhaba, Münih’teki Bar’a Almanca bilen ve daha önce Bar’da çalışmış olan bir Bayan garson aranıyor. Bu iş ile ilgileniyorsanız telefon veya e-posta adresinden ulaşabilirsiniz. Teşekkürler.

no-thumb

Barda garson araniyor

Münih’de Barda Almanca bilen ve barda calismis olan bir Bayan garson araniyor. Bu is ile ilgileniyorsaniz telefon veya e-posta adresinden ulasabilirsiniz.

no-thumb

Bayan garson ariyoruz

Caffè Bar’da çalişacak bayan garson ariyoruz. Almanca bilenler arasin lüften. Mail yazmayin cevap verilmez. Bu numaradan irtibat kurabilirsiniz.

IMG-20190616-WA0013

Barda çalışacak bayan garson

28.06.2019 tarihinde açılacak barımıza acil bayan garson aranmaktadır. Kişisel görünümüne önem gösteren müşterilerle iletişimi iyi olan bayan eleman aranmaktadır. Gerekli diğer görüşmeler için iletişime geçmenizi […]

no-thumb

Cafè bar acil bayan elaman araniyor

Acil bayan elaman araniyor.Garsonluk yapabilecek kisiler lütfen hemen ulassin.

Sayfa 1 ve 21 2

Almanilan Blog

  • Almanya Fuarları ve Tarihleri

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılı Almanya Fuarları ve Tarihlerini sizler için derledik. Bu fuarlara dünyanın farklı noktalarından binlerce şirket ilgi göstermektedir. Uluslararası olarak büyütmek istediğiniz şirketiniz için veya gezip görüp bilgi sahibi olabileceğiniz yeni ve yenilikçi ürünleri inceleyebileceğiniz, gıda, kozmetik, tekstil, sağlık, optik, inşaat ve daha birçok sektörün yer aldığı 2024 Almanya fuarlarını kaçırmayın.

  • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller 20...

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılında Almanya özel günler ve resmi tatilleri inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı, dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]