Bamberg

Tamamen Türkçe yayınlanan Bamberg ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru sıralı şekilde bulabilirsiniz. Bu arama sonuçlarında maaşları, fiyatları ve daha birçok ayrıntıyı bulacaksınız. Almanya'da farklı sonuçlar bulmak için yukarıdaki arama kutusunu kullanın.

Bamberg sayfasına ilan vermek veya ilan sahipleriyle iletişime geçmek için, üye olun.

no-thumb

Hasta yaşlı bakımından anlarım

18 yaşındayım. Esnek çalışma saatlerine uyum saglayabilirim. Dürüst ve kibar biriyim hasta ve yaşlı bakımından da anlarım. Ulaşmak isteyene WhatsApp veya e-mail adresi bıraktım.

20221216_155242

Otomotiv teknisyeni

Her türlü araç tamiri mekanik elektronik sorunlarını çözebiliyorum. Full time çalışabilirim. Almancam yok, İngilizce çok az, iş tecrübem var bilgi sahibiyim. Evrak yok ona göre […]

no-thumb

Pizza ve dönerden anlayan bayan eleman ariyoruz

Italyan mutfağı, döner ve pizza isinden anlayan sorunsuz bayan eleman ariyoruz. Yatacak yer sorunu yok ücret dolgun !!! Tüm almanya geneli olabilir.

Almanilan Blog

  • Almanya Fuarları ve Tarihleri

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılı Almanya Fuarları ve Tarihlerini sizler için derledik. Bu fuarlara dünyanın farklı noktalarından binlerce şirket ilgi göstermektedir. Uluslararası olarak büyütmek istediğiniz şirketiniz için veya gezip görüp bilgi sahibi olabileceğiniz yeni ve yenilikçi ürünleri inceleyebileceğiniz, gıda, kozmetik, tekstil, sağlık, optik, inşaat ve daha birçok sektörün yer aldığı 2024 Almanya fuarlarını kaçırmayın.

  • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller 20...

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılında Almanya özel günler ve resmi tatilleri inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı, dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]