Bahçe işleri

Tamamen Türkçe yayınlanan Bahçe işleri ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru sıralı şekilde bulabilirsiniz. Bu arama sonuçlarında maaşları, fiyatları ve daha birçok ayrıntıyı bulacaksınız. Almanya'da farklı sonuçlar bulmak için yukarıdaki arama kutusunu kullanın.

Bahçe işleri sayfasına ilan vermek veya ilan sahipleriyle iletişime geçmek için, üye olun.

80CCD112-F54A-428D-8D79-8FC0468E85DB

Bahçe taşı döşemesinden anlayan usta aranıyor

Kaldırım ve bahçe taş döşemesinden anlayan usta aranıyor. Köln içindekiler arasın.

no-thumb

Bahçe ve peyzaj ile ilgili tüm işler

Selamlar yaklaşık 3 aydır Almanya’dayım, izmir’de bahçe düzenleme işi yapıyordum, burada tekrar devam etmek istiyorum. Bahçe düzenlemesi, bahçe ile ilgili tüm işler için arayablirsiniz.

IMG_20200705_173151_121

Bahçe işleri uygun fiyata yapılır

Ot biçme, heke kesme, bahçe temizliği, ağaç kesme, uygun fiyata 20 yıllık tecrübeyle yapılır.

no-thumb

Bahce kela garaj ve merdiven temizligi

Bag bahce kela ve merdiven temizlikleriniz itina ile yapilir, her türlü temizlik isleriniz yapilir.

no-thumb

Bahce işi ariyorum

Eşim Türkiye’de 8 yil peyzaj Şefliğini yaptı. Burada bahçe islerini arıyor. Bahçe işinden iyi anlıyor, bahçe için eleman arayanların yardimci olmalarını rica ediyorum. Şimdiden tskler.

no-thumb

Aachen ve cevresinde is ariyorum

Mrb Ben Erhan. Bu seneyle beraber 3 yil oluyor almanyada yasiyorum. Calisabilecegim ve surekli olacak bir is ariyorum yapabilecegim isler temizlik Bahce isleri Restaurant kisacasi […]

Almanilan Blog

  • Almanya Fuarları ve Tarihleri

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılı Almanya Fuarları ve Tarihlerini sizler için derledik. Bu fuarlara dünyanın farklı noktalarından binlerce şirket ilgi göstermektedir. Uluslararası olarak büyütmek istediğiniz şirketiniz için veya gezip görüp bilgi sahibi olabileceğiniz yeni ve yenilikçi ürünleri inceleyebileceğiniz, gıda, kozmetik, tekstil, sağlık, optik, inşaat ve daha birçok sektörün yer aldığı 2024 Almanya fuarlarını kaçırmayın.

  • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller 20...

    yazan - 30/01/2024 - 0 Yorum

    2024 yılında Almanya özel günler ve resmi tatilleri inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı, dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini […]