Wohnmobil mieten in der Türkei – Karavan Kiralama

2014-07-19 20-45-07 (2)

Karavan kiralama hizmetinde benzersiz bir yaklaşım benimseyen motokaravan kiralama şirketi Let’s Go Camper ile tanışın. Bizce karavan tatili, kolay, size özel, eğlenceli ve macera dolu olmalı. Karavan kiralamak için yurtiçi ve yurtdışından misafirlerimizin Let’s Go Camper – Karavan kiralama’yı seçmesinin nedeni de bu.

Karavan tatili konusunda uzman ve tecrübeli ekibimiz ve tatiliniz boyunca ev konforunda seyahat edip konaklamanız için özel olarak dizayn edilmis yeni motokaravanlarımız ile size de yardımci olmayı cok isteriz.

Motokaravan’la tatil, kontrolun sizde olduğu, dilediğiniz yerde durup, dilediğiniz gibi dinlenebileceğiniz ya da eğlenebileceğiniz benzersiz bir deneyimdir. Motokaravan kiralayarak, alabildiğine uzanabilirsiniz yollara, ya da bir gölün, nehrin kenarında günlerinizi geçirebilirsiniz. Kimi zaman bir ağacın altı sizin sıcak yuvanız, kimi zaman bir dağın tepesi. Let’s Go Camper ile kendi hızınızda özgürce tatilinizi doğa ile başbaşa geçirebilirsiniz.

Antalya ve İstanbul çıkışlı 2-6 kişilik 2013 ve 2014 yapımı kiralık karavanlarımız ile sevdikleriniz ile birlikte unutulmaz bir motokaravan tatili yaşamanız dileğiyle…

Araçlarımız klimalı olup, yastık-çarşaf-nevresim, kap-kacak, tencere-tava, elektrik uzatma kablosu, su hortumu. LPG tüp, ocak, sıcak su termosifonu, duş-tuvalet ve 12V ile çalışan komprasörlü buzdolabı gibi karavanda yasamak için gereken temel gereçler standart olarak bulunmaktadır. Kış koşullarında kullanım rahatlığı için tüm karavanlarımızda aracın motorundan bağımsız özel ısıtma sistemi bulunmaktadır.

“Türkiye’nin güzelliklerini karavan keyfiyle keşfedin.”

  

toplam 192, bugün 1 defa görüldü

  

İlan ID: 140550aa614765f9

İlanın tarihi: 21/03/2015 12:16

İlanın sahibi: LetsGoCamper

Üyelik tarihi: 19/03/2015

Almanya ücretsiz ilan ver