Satış elemanı aranıyor (bay veya bayan)

Screenshot_20230524_132356_Gmail

Ulm’ deki Big Baba Pausensnack İçin Çalışan (Bay/Bayan) Aranıyor.

Big Baba Pausensnack olarak, Ulm-Wiblingen’de bulunan işletmemizde hemen başlamak üzere yarı zamanlı veya tam zamanlı çalışacak motivasyonu yüksek çalışanlar (Bay/Bayan) arıyoruz. Bizim işimiz lezzetli hamur işleri, atıştırmalıklar, şekerlemeler, içecekler ve kahve sunmaktır. Yaz aylarında ise Slush-Ice ve Soft dondurma da ek olarak sunuyoruz.

Biz modern bir işletme olarak, teknik açıdan en iyi donanıma sahip bir çalışma ortamına önem veriyoruz. Harika çalışma saatleri, hoş bir iş atmosferi ve adil bir ücret sunuyoruz. Big Baba Pausensnack’te çalışanlar olarak, alışverişlerinizde personel indirimi avantajından da yararlanırsınız.

Çalışma saatlerimiz esnek ve 18:30’dan sonra vardiya yoktur. Ayrıca cumartesi günleri vardiyalar olmaz ve sadece her 2 haftada bir pazar günleri 7:00-12:00 saatleri arasında çalışırsınız. Böylelikle bol miktarda boş zamanınız ve mükemmel bir iş-yaşam dengeniz olur.

Ana göreviniz, yiyecek ve içeceklerimizi satmaktır. Müşteri memnuniyeti, güvenilirlik, dakiklik ve bağımsız çalışma becerileri üzerinde önemle duruyoruz.

Big Baba Pausensnack, 89079 Ulm-Wiblingen’deki Buchauer Caddesi’nde bulunmaktadır.

Eğer bu pozisyona ilgi duyuyorsanız, en hızlı yöntemle başvurun, yukardaki telefon numarasına doğrudan WhatsApp üzerinden.

Sizi duymaktan mutluluk duyarız!

Big Baba Pausensnack Ekibi

İlan ID: 8286229223e6f0ba

İlanın tarihi: 08/06/2023 20:20

İlanın sahibi: bigbaba

Üyelik tarihi: 11/01/2019

Almanya ücretsiz ilan ver