Herkezin Kendi işi olsun

Ben LR bagimsiz is ortagi oldum..LR Bir alman firmasi basta Bakim Ve güzellik ürünlerinden olusan Genis Bir yelpazesi var ..ekibe katilmak isteyen varsa bana ulasabilir almanyanin her yerinden bana katilabilirsiniz..beraber bu isin ustesinden geliriz…Türkiye, Almanya, Hollanda, Belçika, Avusturya ve İsviçre’den yeni ekip arkadaşları arıyorum.✔️✔️
Amacım; hayatını olumlu yönde değiştirmek isteyen, şu anki imkânlarını daha yüksek seviyelere taşımak ve kendi ayakları üzerinde durmak isteyen, borcu harcı varsa bundan kurtulmayı amaçlayan, kendi emekleriyle istediği kariyer basamağına ulaşmayı hedefleyen kişilere bunları gerçekleştirebilmek için önayak olmak. Bu bir “özgürleşme projesidir!”

*Yaptığımız iş:
Doğru ve sistemli çalışıldığında ve gerçek bir iş olarak ciddiye alındığında tüm yaşam kalitemizi değiştiren NETWORK.

*İş ortağı olduğumuz şirket:
LR Health & Beauty

*Kişilerde aradığım özellikler:
➡️Hayatında gerçekten bir şeyleri değiştirmek istiyor olması,
➡️Öğrenme azmine sahip olması,
➡️Ekip olarak çalışabilme yetisi,
➡️Bu işi “gerçek bir iş olarak görüp” gerekli çalışma azmini ve disiplinini getirecek olması,
➡️ Çözüm odaklı yol alması,
➡️Öğrendiklerini öğretebilecek şevke sahip olması,
➡️Yeniliklere açık olması,
➡️ Ulaşmak istediği hedeflerinin bulunması.

*Kazanç:
➡️Sistemli ve doğru çalışıldığında katlanarak artan gelir imkanı,
➡️Saat, cep telefonu, tablet, araba gibi bonus ödülleri,
➡️Yurtiçi ve yurtdışında eğitim kampları, tatiller,
Miras birakma hakki
Bana ulasin Butun detaylari konusalim..

Daha bende yolun basindayken Bir birimize destek olarak basamaklari cikabiliriz yeterki Inannalim..Başarılı olmak için başkalarının sana inanmasını beklemekten vazgeç! Sen kendine inan ve yola çık! Karşına ne çıkarsa çıksın yolundan dönme! Senin kararlılığını gördüklerinde sana inananlar ile tanışmaya başlayacaksın ama unutma bunlar asla geçmişteki insanlar olmayacak. Geçmişte bıraktığın insanlar önyargıları sebebiyle asla ama asla sana inanmazken yolunda yürürken tanıştığın yeni insanlar sanki çok uzun zamandır seni tanıyorlarmış gibi bağırlarına basacak ve sana inanacaklar!

Yolda karşılaşacağın insanlar sana geçmişin acılarını unutturup yeni bir gelecek verirken bu durum geçmişte bıraktığın insanların da seni sonsuza kadar kaybetmelerine yol açacak. Yolunda biraz ilerlediğinde geçmişte bıraktıklarından bazıları gelip yanında yer almak isteyecek ama sen buna müsaade etmeyeceksin. Güvenilmeyen taraflar değişmiş olacak!

Başaramazsan ne mi olacak?! Hiçbirşey! Sana şimdi de güvenmiyorlar o zaman da güvenmeyecekler. Ama başarırsan güvenmeme hakkını sen elde edeceksin!

O yüzden AYAĞA KALK! Yine,yeni,yeniden YOLA ÇIK!

toplam 323, bugün 1 defa görüldü

  

İlan ID: 71857ebaf3d8e6bc

İlanın tarihi: 10/10/2016 17:59

İlanın sahibi: Hatice bozkurt

Üyelik tarihi: 28/09/2016

Almanya ücretsiz ilan ver