Döner Satış

hahchenspiess_600
Anadolu_logo

Sayin Döner sektörü calisanlari ve isverenleri,

Biz Anadolu Döner Produktion olarak yaklasik 20 yillik tecrübemizle bütün NRW bölgesinde yüksek kalite ve cazip fiyatlarla döner üretimi yapip satisini gerceklestirmekteyiz. Tavuk Döner, Kiyma Döner, Hindi Döner, iskender Döner ve daha bir cok cesitimizle bir cok firmaya hizmet vermekteyiz. Sizlerde kaliteyi uygun fiyata alip isletmenizin satislarini artirmak veya yeni kurulacak firmanizda kaliteli ürün satmak istiyorsaniz lütfen bizimle iletisime gecin. Türkce ve Almanca icin arayip mesaj birakabilirsiniz Kürtce ve Arapca icin siz mesaj birakin biz size geri dönelim.

Tesekkür eder iyi günler dileriz.

Halit Ceri
Marketing Manager

Liebe Mitarbeiter und Arbeitgeber der Dönerbranche,

Als Anadolu Döner Produktion produzieren und vertreiben wir mit unserer fast 20-jährigen Erfahrung Döner in hoher Qualität und zu attraktiven Preisen im gesamten NRW-Gebiet.

Wir beliefern viele Unternehmen mit unserem Hähnchen-Döner, Hackfleisch-Döner, Truthahn-Döner, Iskender-Döner und vielen mehr.

Wenn Sie Qualität zu einem erschwinglichen Preis kaufen und den Umsatz Ihres Unternehmens steigern oder Qualitätsprodukte in Ihrem neu gegründeten Unternehmen verkaufen möchten, kontaktieren Sie uns bitte.

Wir sprechen Deutsch, Türkisch, Kurdisch und Arabisch.

Vielen Dank und wünsche Ihnen einen schönen Tag.

  

toplam 149, bugün 1 defa görüldü

  

İlan ID: 766657c4e812c8b8

İlanın tarihi: 16/12/2023 20:56

İlanın sahibi: halitceri28

Üyelik tarihi: 15/12/2023

Almanya ücretsiz ilan ver