Tır şoförü - Almanya seri ilan sitesi

Tır şoförü ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru aşağıda bulacaksınız. Farklı sonuçlar için kategorileri ve arama kutusunu deneyebilirsiniz.

no-thumb

2,800 €

Avrupa TIR ehliyetli calisma arkadaslari ariyoruz

Almanya’nin Köln sehri, Almanya icerisinde calistirilmak üzere özellikle Avrupa tir ehliyetli calisma arkadaslari ariyoruz. Turlarimiz Almanya icerisinde olup, merkezi Köln’de bulunan sirketimize iyi kazanc saglayabilecek […]

no-thumb

 

Tır Şoförü tecrübem var iş arıyorum

3 aydır Almanyadayım, 47 yaşındayım. Turkiye’de 12 yıldır tır şoforu olarak çalışma tecrubem var, iş arıyorum. Yabancılar şubesine çalışma izni için basvuru yapacam ama öncesinde […]

no-thumb

0 €

Tir şoförüyüm iş arıyorum

Merhaba ben Stuttgart’ta tır şoförüyüm, iş arıyorum. Şoförlük olarak agır vasıta, hafif ticari de olabilir. İlgilenen olursa iletişime gecerlerse sevinirim.

no-thumb

 

Tır şöförü arıyoruz

Tir söförü ariyoruz. Wechseln brücke sürebilen. Bochum’dan baslayis Bochum’da bitiyor, is gece ve gündüz isi yapabilecek arkadaslar ariyoruz?

no-thumb

3,000 €

Almanya’da TIR şoförü aranıyor

Almanya’da TIR şoförü aranıyor. Asfalt tasiyacak, gunluk 8/10 saat calisacak, maas haftalik odenir. Yatacak yerimiz mevcuttur.

no-thumb

2,400 €

Tır Şöförü (40T)

Merhaba, Kassel / Kaufungen’de gece gündüz vardiyeleri için 40T (Frigo) Tır şoförü aranıyor.

no-thumb

 

Tır şöförüyüm Almanya’da iş arıyorum

Merhaba, Türkiye – Avrupa hattında tır soforu olarak aktif çalışıyorum şu an.36 yaşındayım mesleğimi almanyada devam ettirmek isiyorum. Şofor ihtiyacı olanlar ulaşabilir whatsap numaram yukarda […]

no-thumb

 

Almanya’da çalışacak Uluslararası Ehliyetli Tır Şoförleri Arıyoruz

95 numaralı kategori CE sürücü belgesi, geçerli sürücü kartı · 40 ton kamyon şoförü olarak en az 3 yıl mesleki deneyim · İyi teknik anlayış […]

no-thumb

 

Tır şoförlüğü üzerine iş arıyorum

Türkiye’de yaşıyorum. 25 yıldan itibaren tır şoförlüğü yapıyorum. Tır şoförüne ihtiyacı olan arkadaşlarım mail adresimden ulaşabilirler.

no-thumb

2,500 €

Acil tır şoförü arıyoruz

Acil tır şöförü aranıyor. Avrupa oturumlu. Kısa mesafe veya uzun yol icin…

Sayfa 1 ve 41 2 3 4

Almanilan Blog

  • Berlin Türk Avukatlar

    yazan - 20 Ocak 2022 - Berlin Türk Avukatlar için yorumlar kapalı

    Almanya Berlin'de Türk avukatlar listesini sizler için derledik. Berlin'de avukat arıyorsanız mutlaka inceleyin.

  • Köln’de Türk Doktorlar

    yazan - 18 Ocak 2022 - Köln’de Türk Doktorlar için yorumlar kapalı

    Almanya Köln’de yaşayan Türk kökenli ve Türkçe bilen doktorları sizler için başarı sıralaması olmaksızın uzmanlık dallarına göre listelemeye çalıştık. Bu listede kendinize uygun Türk doktoru bulabilir, telefon veya adreslerinden kendileri ile iletişim kurabilirsiniz.