NRW Evlenmek isteyen erkekler - Almanya seri ilan sitesi

NRW Evlenmek isteyen erkekler ile ilgili tüm ilanları yeniden eskiye doğru aşağıda bulacaksınız. Farklı sonuçlar için kategorileri ve arama kutusunu deneyebilirsiniz.

20230528_142721

Ciddi Hayat Arkadaşı Arıyorum

Slm adim Cemal Recklinghausen cevresinden ileriye dönük hayat arkadaşı arıyorum,kendine güvenen hanımlar alkol ve sigara kullanmiyorsaniz tanismak isterim bekliyorum.

IMG-20170928-WA0211

Ciddi düşünen bayanlar icin Almanyadan Bekir

Selam, Almanyada Dortmund şehrinde yaşiyorum. Yuva kurmak isteyen ciddi düşünen bir bayan ile tanismak istiyorum. 27 yasindayim calisiyorum yalniz yasiyorum cocugum yok .. Saygilar…

Bugün Popüler Almanya ilanları

Almanilan Blog

 • Berlin Türk Avukatlar

  yazan - 20/01/2022 - Berlin Türk Avukatlar için yorumlar kapalı

  Almanya Berlin'de Türk avukatlar listesini sizler için derledik. Berlin'de avukat arıyorsanız mutlaka inceleyin.

 • Köln’de Türk Doktorlar

  yazan - 18/01/2022 - Köln’de Türk Doktorlar için yorumlar kapalı

  Almanya Köln’de yaşayan Türk kökenli ve Türkçe bilen doktorları sizler için başarı sıralaması olmaksızın uzmanlık dallarına göre listelemeye çalıştık. Bu listede kendinize uygun Türk doktoru bulabilir, telefon veya adreslerinden kendileri ile iletişim kurabilirsiniz.

 • Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller

  yazan - 16/12/2021 - Almanya Özel Günler ve Resmi Tatiller için yorumlar kapalı

  2023 Almanya özel günler ve resmi tatillerini inceleyelim. Her ulusun kendine has ve özel olarak özel günleri ve anma törenleri olmaktadır. Bunlar hem dini kökenli hem de kültürel kökenli olan ve yüzyıllar önceden günümüze kadar gelmiş insanların yaşamına yön vermiş önemli günlerdir. Noel ve Paskalya bayramı dini bayram olarak algılansa da günümüzde dini özelliğini yitirmeye […]